Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nintendo potwierdza, że ​​nie pojawi się na tegorocznym E3 po doniesieniach o braku pokazów

Nintendo potwierdza, że ​​nie pojawi się na tegorocznym E3 po doniesieniach o braku pokazów

Po styczniowym raporcie, że Nintendo, Microsoft i Sony pominą tegoroczne wysiłki mające na celu rewitalizację słabnących targów E3, Nintendo potwierdziło, że nie weźmie udziału w pokazie.

W Oświadczenie przesłane do VentureBeatNintendo wyjaśniło: „Podchodzimy do naszego udziału w wydarzeniu indywidualnie i zawsze myślimy o różnych sposobach interakcji z naszymi fanami. Ponieważ tegoroczny pokaz E3 nie pasował do naszych planów, podjęliśmy decyzję nie do udziału. Jednak my też nie. Pozostajemy gorącym zwolennikiem ESA i E3”.

Prawdopodobnie nie jest to oczywiście całkowicie zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Nintendo nie organizowało przemówienia na E3 od ponad dekady i zamiast tego woli własne transmisje Nintendo Direct ze swoimi ważnymi wiadomościami, a firma ponownie była obecna na E3. w 2019 r.

Newscast: Gdzie Microsoft zamierza sfinalizować umowę z Activision Blizzard?

Jeśli chodzi o Sony i Microsoft, żadna firma nie potwierdziła jeszcze swojej nieobecności na tegorocznych targach E3, jak twierdzono w a Styczniowy raport z IGN. Jednak firma Sony nie była widziana na targach E3 od 2018 r., zamiast tego woli organizować swoje wydarzenia i transmisje cyfrowe mniej więcej w tym samym czasie, a Microsoft coraz częściej woli ujawniać wiadomości we własnych ramach czasowych.

Tegoroczne targi E3 są organizowane przez firmę macierzystą Eurogamer, firmę Reedpop, która opublikowała następujące oświadczenie w momencie publikacji pierwszego raportu IGN: „Otrzymaliśmy ogromne zainteresowanie i zaangażowanie ustne od wielu największych firm w w terenie, a kiedy będziemy gotowi do ogłoszenia wystawców, jesteśmy przekonani, że będzie to kolekcja, która sprawi, że podróż do Los Angeles będzie tego warta zarówno dla branży, jak i dla konsumentów”.

Podczas gdy Nintendo mogło wycofać się z E3 2023, co najmniej jeden duży wydawca potwierdził, że weźmie udział w pokazie, a Ubisoft niedawno obiecał wprowadzić „mocny skład” na E3 w czerwcu. Firma anulowała trzy niezapowiedziane gry i ponownie opóźniła ukochaną grę hakerską Skull and Bones dla wielu graczy na początku tego roku, pozostawiając Assasin’s Creed Mirage i Avatar: Frontiers Of Pandora jako kolejne dwa hity.

READ  MLB The Show 22 na Nintendo Switch ma być grą z 30 klatkami na sekundę, ale nie ze sterowaniem ruchem