Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nintendo Direct luty 2024: wszystkie ogłoszenia, zapowiedzi gry i zwiastuny

Nintendo Direct luty 2024: wszystkie ogłoszenia, zapowiedzi gry i zwiastuny

Snowkin: Melodia Doliny Muminków – 7 marca 2024 r

Przywróć harmonię w Dolinie Muminków w tej pełnej historii muzycznej przygodzie, która oddaje esencję historii Muminków. Pojawiła się seria ohydnych ogrodów, zakłócających krajobraz i jego harmonijną naturę. Jako Włóczykij będziesz burzyć znaki i burzyć zagubione posągi, próbując odzyskać naturę i domy mieszkańców, kładąc kres ciężko pracującym planom Strażnika Parku. Ciesz się symfonicznymi wrażeniami na każdym kroku, uzupełnionymi muzyką i melodiami islandzkiego zespołu post-rockowego Sigur Rós, i spaceruj po Dolinie Muminków z otwartym sercem, gdy… Tabakierka: Melodia Doliny Muminków Premiera na Nintendo Switch odbędzie się 7 marca. Zamów w przedsprzedaży już dziś, aby otrzymać DLC Cherished Keepsakes.

Opowieści Kenziry: ZAU – 23 kwietnia 2024 r

Wyrusz w przejmującą przygodową grę akcji inspirowaną bogatą mitologią kultur Bantu. Jako Zau musisz stawić czoła własnym uczuciom, aby stać się godnym Ngangalub duchowy uzdrowiciel i przywróć duszę swojego ojca. Władaj kosmicznymi mocami Słońca i Księżyca i staw czoła pięknym i zdradzieckim krainom Kenzera u boku Boga Śmierci. Opowieści Kinziry: ZAU Premiera na Nintendo Switch już 23 kwietnia. Zamów już dziś w przedsprzedaży, aby uzyskać 10% zniżki i specjalne korzyści.

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – zamiata planszę! – 26 kwietnia 2024 r

Poznaj świat Zabójca Demonów: Kimetsu no Yaiba Przez grę planszową! Wybierz znajomą postać i rzuć kostką, aby przyspieszyć swoją podróż po panelach przedstawiających kultowe punkty orientacyjne z anime. Każda tablica ma okres dnia i nocy. W ciągu dnia bierz udział w różnych wydarzeniach i minigrach, aby przygotować się na noc. Potem, gdy zajdzie słońce, rozpoczyna się polowanie na demony! Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – zamiata planszę! Trafi na Nintendo Switch 26 kwietnia.

Kingdom Come Deliverance – wydanie królewskie – 15 marca 2024 r

Popularna historyczna gra RPG trafia na system Nintendo Switch. Graj jako Henry i poznaj otwarty świat pełen trudnych walk, majestatycznych zamków i bujnych lasów. Udoskonalaj swoje umiejętności, zdobywaj atuty, wykuwaj swój sprzęt i rozwiązuj wyzwania na różne sposoby – stosując skradanie się, walkę w zwarciu, perswazję, przymus i nie tylko. Staw czoła konsekwencjom swoich wyborów, gdy Twoje decyzje kształtują otaczający Cię świat. Zawiera pełne Królestwo nadchodzi zbawienie Gra i cała jej zawartość do pobrania (DLC), Kingdom Come Salvation – wydanie królewskie Nintendo Switch zadebiutuje 15 marca. Zamówienia przedpremierowe są już dostępne w sklepie Nintendo eShop.

READ  Palworld stracił dwie trzecie swoich graczy w ciągu dwóch tygodni