Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Niles w Polsce wkrótce zderzy się na mili północno-wschodniej -8 |  Wiadomości, sport, praca

Niles w Polsce wkrótce zderzy się na mili północno-wschodniej -8 | Wiadomości, sport, praca

091523…R NILES@LAKE 6…CORTLAND…15-23-09…NILES #4 Antoine Gardner mija dwóch obrońców Lakeview w strefie końcowej i wykonuje niszczycielski atak w pierwszej połowie… autor: R Michael Simple

Niles – William McKinley zapuścił korzenie zarówno w Niles, jak i w Polsce.

W Niles urodził się 25. prezydent Stanów Zjednoczonych. Mieszkał tam przez pierwsze dziewięć lat swojego życia, następnie w 1852 roku jego rodzina przeniosła się do Polski. Przeprowadzka nastąpiła, ponieważ rodzice McKinleya chcieli, aby ich dzieci uczęszczały do ​​Akademii Polskiej (później Szkoły Polskiej) – która była wówczas prywatną uczelnią. szkoła.

Najwyraźniej od tego czasu Niles McKinley Red Dragons są trenowani na boisku przez Buldogi Polskie.

Chociaż rywalizacja Niles-Polska rozpoczęła się dopiero w 1990 r., ostatnie zwycięstwo Nilesa (2012) musi sprawiać wrażenie, jakby miało miejsce za czasów zarządzania Dragon Redemptors przez McKinleya.

Niles będzie chciał odwrócić sytuację dziś wieczorem, gdy Red Dragons zmierzą się z Bulldogs w kluczowym pojedynku na konferencji Northeast-8. Obie drużyny przystępują do rywalizacji z bilansem 5-1. Niles prowadzi w lidze 2:0, a Polska prowadzi 1:1 po tym, jak w zeszłym tygodniu poniosła pierwszą porażkę w sezonie z South Range.

Dziś wieczorem odbędzie się 34. spotkanie obu szkół. Bilans Bulldogs przeciwko Red Dragons wynosi 29-4. W tej serii Polska pokonała Nilesa 832-276. W 33 meczach Polska wyprzedziła Nilesa do siedmiu punktów lub mniej 24 razy, w tym osiem. Niles zdobył dokładnie siedem punktów w każdym z pięciu ostatnich spotkań.

Niezależnie od historii trener Nilesa Jim Barry twierdzi, że jego klub nie może się doczekać tego wyzwania. W końcu trzy tygodnie temu Dragons przerwali passę 16 porażek z Hubbardem.

„Był podekscytowany. Postawiliśmy się w sytuacji, w której rozegramy cztery mecze w dużej lidze, aby zakończyć sezon”. powiedział Barry. „Każdy w Niles rozumie, jak potoczyły się sprawy w Polsce w ciągu ostatnich lat, ale dla tego zespołu nie ma to większego znaczenia”.

READ  Chorwacja i Holandia awansują do Ligi Narodów; Francja przegrywa | Sporty

„Mogę powiedzieć ze 100% pewnością, że nasze dzieci nie boją się historii. Wiedzą o tym, rozmawiamy o tym i chcą coś zmienić. Każdego dnia na ścianach stadionu widzą historię programu piłkarskiego Niles. w szatni. Chcą być częścią tej historii. Jedynym sposobem, aby to osiągnąć, jest zrobienie rzeczy, których nie zrobiły zespoły przed nami.

Niles przekroczył już łączną liczbę zwycięstw sprzed roku o trzy mecze. W ofensywie Czerwone Smoki zdobywają średnio 34 punkty na mecz. Weszli w sezon z dużym doświadczeniem na wymagających pozycjach.

Starszy Antuan Gardner prowadzi ofensywny atak na odległość 982 jardów (16 niszczycieli czołgów), średnio 8,1 jarda na prowadzenie. Starszy rozgrywający Anthony Budak rzucił na 697 jardów i rzucił się na kolejne 156 jardów. Starszy Nathan Coates prowadzi Dragons w przyjęciach (18), odbiorach (309) i przyłożeniach (3).

O ile atak miał być mocną stroną drużyny, o tyle obrona Nilu była miłym zaskoczeniem. Po jedynej porażce w sezonie z Alliance, Niles utrzymał trzech kolejnych przeciwników, zdobywając łącznie sześć punktów. W zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Beaver Local drużyna Red Dragons straciła zaledwie 14 punktów na rzecz drużyny Beavers, która przystąpiła do zawodów ze średnią 42,4 punktu na zawody.

„Dla nas zaczęło się od kłótni”. powiedział Barry. „Kardynał Mooney ma za sobą wspaniały rok i myślałem, że podczas tej próby byliśmy bardziej fizyczni, podobnie jak w przypadku Marlington. Wyszliśmy z tych prób z dobrymi uczuciami, jeśli chodzi o naszą obronę”.

Dla mnie punktem zwrotnym był sojusz. Mimo że wynik nie był udany, nasza obrona biegła przy piłce i do samego końca grała ofensywnie. Jeśli zapytasz nasze dzieci, wolą grać w obronie niż w ataku. Naprawdę uwierzyli w defensywnego trenera Larry’ego Kempe i Ryana Barretta.

Polska wyrównała już swój bilans rok temu, kiedy zwyciężyła 5:6 i przegrała z Jeffersonem w pierwszej rundzie play-offów.

READ  Włoski Balsmo pokonuje Vossa i wygrywa światowy tytuł w wyścigach szosowych

„Nasi seniorzy grają najlepszy futbol w swoich karierach i wykonali świetną robotę, sprowadzając do drużyny zawodników z niższych klas”. – powiedział trener Polski Tom Pavlanski. „Ich przywództwo zrobiło różnicę w rozpoczęciu meczu 5:1”.

Podobnie jak Niles, Bulldogs byli skąpi w obronie, pozwalając przeciwnikom na zaledwie 114 jardów odbieranych i 65 jardów podających na mecz. W pierwszym meczu, w którym prowadzili 5:0, „Dogs” zdobyli zaledwie 26 punktów.

W ofensywie Polska łączy bieganie (175 jardów na mecz) i podania (109 jardów na mecz). Dominic Pagano rzucił na 611 jardów i osiem przyłożeń. Jego ulubionym celem jest Josh Macieko (10 przyjęć, 216 jardów). Pagano również pobiegł na odległość 225 jardów i miał sześć przyłożeń najwięcej w drużynie. Cole Fulton prowadzi zespół z 342 jardami w biegu.

„Ten zespół bardzo chce się uczyć i iść do przodu”. – stwierdził Pawlanski. „Wyszli w sobotę, odrobili naszą pierwszą porażkę w sezonie i wyrazili uznanie dla naprawdę dobrego zespołu z South Range. Potem zabrali się do pracy”.

„Nasze dzieci były bardzo konsekwentne przez cały sezon. Uwielbiały pracować przez cały rok i nie boją się włożyć w to pracy. Wszystko zaczyna się od przywództwa naszej klasy wyższej”.

Pawlanski widział na filmie wiele meczów Nilesa. Powiedział, że Smoki są lepsze niż rok temu „Naprawdę skacze.”

„Najbardziej oczywistą rzeczą, jaką widziałem, jest sposób, w jaki poprawiają się z tygodnia na tydzień w tym sezonie”. – stwierdził Pawlanski. „Z każdym tygodniem poprawiają się we wszystkich aspektach gry. To niebezpieczny zespół w ofensywie, a teraz zaniedbują obronę. „

„Kiedy oglądałem film, rozpoznałem około 14 zawodników defensywy z zeszłego roku. Są bardzo doświadczeni w obronie, latają do piłki. W każdym meczu widać wielu zawodników biegających do piłki.

Barry powiedział, że Niles będzie musiał rozegrać bezbłędny mecz przeciwko Bulldogs.

READ  Dawanie za życie: Lemkes służy Alpenie i nie tylko | Wiadomości, sport, praca

„Pomijając wszystkie stereotypy, są bardzo fizyczni i nie zrobią nic, żeby sobie zrobić krzywdę”. powiedział Barry. „Musimy wykorzystywać, kiedy tylko mamy ku temu okazję, ponieważ takich okazji może być niewiele. Nie możemy zrobić nic głupiego, aby wpakować się w kłopoty, ponieważ oni są bardzo dobrym zespołem. Wykorzystają nasz potencjał błędy.”

„Musimy podejść do nich bardzo fizycznie. Są trochę więksi od nas. Będziemy musieli kontynuować to, co robiliśmy do tej pory i robić to lepiej. Polska to naprawdę dobry zespół i naturalnie są trenował bardzo dobrze.

Barry nie może się doczekać dzisiejszego wieczoru w Beau Rennes, w którym według niego będzie elektryzująca atmosfera.

„Musisz cofnąć się do roku, w którym panował wirus Covid-19, kiedy graliśmy u siebie mecz play-off, aby stworzyć u siebie mecz tej rangi”. powiedział Barry. „Jeśli chodzi o mecze w sezonie zasadniczym, trzeba cofnąć się o kilka lat. Wiem, jak to będzie wyglądać, gdy ci gracze spojrzą na trybuny u siebie. Dostali ten strzał”.

„To powinno być świetną zabawą”.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej