Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nike Space Hippie 04 WMNS Brown CD3476-200

Dzięki kampanii Nike Move To Zero w pełnym rozkwicie buty, które koncentrują się na zrównoważonym rozwoju, stają się normą dla marki. Inicjatywa wprowadziła nie tylko nowe modele, takie jak Nike Cosmic Unity, ale także innowacyjne kolory dla trwałych odcieni. Na przykład nowo pojawiające się buty Nike Space Hippie 04 porzucają zwykłe szarości i neony na rzecz modnego makijażu w brązowym odcieniu.

Para cholewek FlyKnit, które są wykonane z około siedemdziesięciu pięciu procent masy z recyklingu, obnosi się w czekoladowo-brązowym odcieniu. Z boku znajduje się metka Swoosh, która jest przyszyta do góry za pomocą kontrastujących białych nici. Sznurowadła są nieco jaśniejsze w kolorze brązowym i są zakotwiczone za pomocą tkanych barier z przędzy, aby uzyskać trwały wygląd. Schemat kolorów jest kontynuowany dzięki zapinanym obcasom marki Nike we wspomnianym jasnobrązowym odcieniu. Podeszwa środkowa z pianki w białe kropki otacza tę ekskluzywną kobietę w jej zwykłej pełnej krasie, dodając dwa bloki gumy Regrind na palcach i pięcie, aby zapewnić przyczepność.

Przyjrzyj się bliżej Space Hippie 04 poniżej, które będzie dostępne pod adresem Nike.com W najbliższych miesiącach za 130 dolarów.

W innych wiadomościach pod parasolem Swoosh można znaleźć denim i kolorowe materiały z koralików w inspirowanym festiwalem Air Max Viva.

Gdzie kupię

Pamiętaj, aby postępować Osadź tweeta Do tweetów na żywo w dniu premiery.

Nike Space Hippie 04
Data premiery: 2021 r
Kolor: nie dotyczy

Kobiety: 130 USD
Kod stylu: CD3476-200

Po targuJuż dostępny

READ  Szczątki dinozaurów znalezione w 95-milionowym szkielecie nowo odkrytego krokodyla w Australii | wiadomości ze świata