Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Niespodzianka! Nintendo wydało A Big Brain Academy: Brain vs. Brain Demo

Śledź od Strach Metroid Pod koniec zeszłego miesiąca Nintendo wydało kolejną – tym razem w nadchodzącym tytule Akademia Big Brain: Mózg kontra mózg.

Jeśli wygląda lub brzmi znajomo, to dlatego, że został pierwotnie wydany w erze Nintendo DS w 2005/06. Nowa wersja pojawi się 3 grudnia i będzie kosztować 29,99 USD lub równowartość w regionie. Jest wyposażony w obsługę trybu wieloosobowego i ekran dotykowy.

Oto więcej na ten temat, dzięki uprzejmości oficjalnej strony gry:

Wykonaj serię ćwiczeń umysłowych, które sprawdzają twoją siłę psychiczną Big Brain Academy™: Mózg kontra mózg . Gra Na Nintendo Switch™! Graj w różne czynności, takie jak zapamiętywanie serii liczb, identyfikowanie zwierzęcia, gdy koncentracja zaczyna się powoli, lub pomaganie w prowadzeniu pociągu do celu poprzez zabawne, szybkie czynności. Zmierz się od mózgu do mózgu z przyjaciółmi i rodziną w meczach 4-osobowych*, aby zobaczyć, kto zdobędzie najwyższy wynik. Każdy może grać razem na różnych poziomach trudności, więc dziecko może walczyć z dorosłym w tej bitwie umysłów!

Zdobądź swój wynik Big Brain Brawn za pomocą zabawnego quizu. Popraw swoje umiejętności i szybkość, wykonując określone czynności. Oczywiście możesz także przygotować się do kolejnej łamigłówki dla wielu graczy lub porównać wyniki z przyjaciółmi i rodziną. Odblokuj dziesiątki opcji ubioru dla swojego awatara w grze – od stroju kota po strój z kukurydzy!

Chcesz zobaczyć, jak pasujesz do umysłów na całym świecie? Wskocz do trybu Ghost Clash, aby rywalizować z danymi innych użytkowników**. Wybieraj spośród mentalnych cudów z całego świata, osób z listy znajomych lub członków rodziny, którzy mają profile w tym samym systemie. Poza trybem Ghost Clash sprawdź swoje oceny, aby zobaczyć, jak Big Brain Brawn pasuje do innych.

Czy obejrzysz to demo przed wielkim wydaniem na początku przyszłego miesiąca? Komentarz poniżej.

READ  Inżynier Xbox naprawia 15-letni obrazek gracza dla użytkownika • Eurogamer.net