entertainment

Niedokończony film Rishiego Kapoora ukończony przez Paresha Rawala

Z okazji rocznicy urodzin wybitnego aktora Rishi Kapoora w sieci pojawił się najnowszy plakat filmowy aktora „Sharmji Namkin”. Wyprodukowana przez Excel Entertainment i MacGuffin Pictures, a wyreżyserowana przez nowicjusza Hitesha Bhatię, ta produkcja to opowieść o dojrzewaniu przez sympatycznego 60-letniego mężczyznę.

Podczas gdy Rishi Kapoor został obsadzony po raz pierwszy w głównym bohaterze, słynny aktor Paresh Rawal przejął tę rolę po śmierci Kapoora w kwietniu ubiegłego roku.

Oficjalny post na Facebooku brzmiał: „Z dumą prezentujemy plakat do bardzo wyjątkowego filmu – Sharmaji Namkin, w którym występuje jeden z najsłynniejszych aktorów hinduskiego przemysłu filmowego, którego wyjątkową pracę i karierę będziemy pielęgnować na zawsze, pan Rishi Kapoor. ”

„Jako znak miłości, szacunku i pamięci dla niego oraz jako prezent dla milionów fanów, oto pierwsze spojrzenie na jego najnowszy film” – czytamy w poście. „Wielkie podziękowania dla pana Paresha Rawala, który ukończył film, zgadzając się na delikatny krok, jakim jest przedstawienie tej samej postaci, co Rishi Ji”.

Jego córka Radima Kapoor Sahni udostępniła poprzedni i nowy plakat filmu w swoich mediach społecznościowych. W filmie zagrają także znani aktorzy, tacy jak m.in. Juhi Chawla.

READ  Justin Theroux zasługuje na coś lepszego niż płaski, publiczny serial Apple TV + - Entertainment News, Firstpost ''

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment