Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nie, wyjazd Bidena do Polski nie odbył się

Nie, wyjazd Bidena do Polski nie odbył się

Jak powiedział jeden z użytkowników mediów społecznościowych, fasada Pałacu Prezydenckiego w Warszawie była sceną wizyty prezydenta Joe Bidena.

Przeczytaj nagłówek „Czy jeszcze nie śpisz? Oglądasz film”. Wideo Opublikowano na Facebooku 6 kwietnia. Czy wierzysz we wszystko, co się tam dzieje? Dlaczego mieliby sfałszować budynek? Gdzie oni naprawdę są?”

Film jest odtwarzany w klipie z przylotem Pythona i słyszymy, jak inna osoba opisuje „krótką ścianę i krótkie okno”, zanim narrator izoluje obraz, który twierdzi, że jest „fałszywym budynkiem”.

Post został oflagowany w ramach działań Facebooka mających na celu zwalczanie dezinformacji i dezinformacji w swoim kanale informacyjnym. (Przeczytaj więcej o nas Współpraca z Facebookiem.)

Po zatrzymaniu się dzień wcześniej, aby odwiedzić wojska amerykańskie, Biden został przyjęty przez prezydenta RP Andrzeja Dudę 26 marca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

To zdjęcie Getty Images przedstawia rusztowanie przed Pałacem Prezydenckim w Polsce. (Osadzone z Getty Images)

W Wiele Zdjęcia W tej scenie wydaje się, że coś jest Zamknięcie Zewnętrzna część budynku od strony wejścia jest prawie jak replika budynku na płótnie. Po obu stronach głównego wejścia wzdłuż budynku wzniesiono tymczasową białą ścianę, gdzie dygnitarze czekali na powitanie Pity.

W jednym Zdjęcie Z oficjalnej strony Prezydenta RP (patrz siódmy obraz w galerii poniżej) widać rusztowanie po lewej stronie budynku i ścianę prawie jak obraz. Skontaktowaliśmy się z Jakubem Szymczukiem, oficjalnym fotografem Dudy, który zrobił zdjęcie, ale nie odpowiedział.

Podeszliśmy do Białego Domu, Secret Service, biura Dudy i innych fotografów, aby wyjaśnić wygląd budynku, ale nie odpowiedzieliśmy.

W którym z zewnątrz budynek wyglądał inaczej 26 października 2021Zdjęcie zrobione, gdy król Jordanii Abdullah II odwiedził pałac 19 marca 2017 r.Z wizytą prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera.

Nie jest jasne, czy pałac był remontowany po odejściu Bidena, ale artykuły zostały przetłumaczone z języka polskiego. Od sierpnia Planuj i dyskutuj Odnowienie Wszędzie Aktywa prezydenckie, w tym Pałac Prezydencki. Ale jasne jest, że budynek jest tak realny, jak przybycie Bidena.

READ  Tall Ferns pokonało Polskę i wygrało pierwszą trasę koncertową

Szeroki Zdjęcia I Filmy Od Wyświetlacz Pokaż cały dziedziniec pałacu i przybycie Pitana. Biden zrobił zdjęcie Odwiedzać Z wojskami amerykańskimi 25 marca Wygłasza przemówienie Przed Zamkiem Królewskim w Warszawie 26 marca po przyjeździe z Dudą. Wyjazd był szeroko relacjonowany tak ważnymi wiadomościami Fox News, Dziennik Wall Streetten New York Times I wiele innych, impreza odbyła się bez konsultacji.

Simsuk, fotograf Dudy, opublikował selfie Tego samego dnia z Pythonem w pałacu na Facebooku.

Pałac został zbudowany w latach 40. XVII wieku i przez wieki służył do wielu celów. Oficjalna strona internetowa Prezydenta RP. Główny korpus pałacu spłonął w 1852 roku, a budynek na przestrzeni lat był kilkakrotnie odnawiany. Strona podała, że ​​po takiej aktualizacji w 1994 roku stała się „oficjalną siedzibą Prezydenta RP”.

Politfact zaprzeczył wielu fałszywym zarzutom od czasu inauguracji Bidena, a on i Biały Dom zorganizowali serię wydarzeń, w tym stworzenie fałszywej paczki, aby zdobyć wzmacniacz szczepionki Govt-19 i fałszowanie wywiadu przed zielonym ekranem. Ceremonia podpisania ustawy o przeciwdziałaniu morderstwom w rzeczywistości nie odbyła się.

To żądanie można dodać do listy.

Nasz osąd

Post na Facebooku twierdził, że wizyta Bidena w Polsce została zainscenizowana, ponieważ Pałac Prezydencki w Warszawie był fałszywy. Wygląda na to, że może być coś zasłaniającego zewnętrzną część budynku, ale rozległe widoki i wideo pokazują cały dziedziniec pałacu. Na polskich stronach internetowych pojawiają się artykuły opisujące planowaną restrukturyzację majątku prezydenta od sierpnia.

Ponadto pojawiły się powszechne doniesienia o zatrzymaniu Bidena w Polsce, niektórzy na żywo, w tym wizyta z wojskami amerykańskimi i rozmowa pod Zamkiem Królewskim. Przekonanie, że podróż Bidena do Europy miała miejsce, jest równoznaczne z wiarą w powszechny spisek, w który zaangażowany jest inny kraj i media. Cenimy to roszczenie.