Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nie „Och, kolejny film o kotach” – The Los Angeles Rivals

Nie „Och, kolejny film o kotach” – The Los Angeles Rivals

Mąż i żona partnerzy w pisaniu i produkcji Jerzego Skolimowskiego i Ewy Piaskowskiej Miał film Finaliści: tłum w Los Angeles ryknął śmiechem podczas ich czarującego przekomarzania się. zachowuje się mąż EO Dołącz do sobotniego wydarzenia za pośrednictwem wideokonferencji i przedyskutuj ich wybór stworzenia filmu z punktu widzenia osła.

„Zdecydowaliśmy, że nie będziemy podążać za tradycyjną liniową narracją filmu” – powiedział Skolimowski. „Jesteśmy tym zmęczeni. Było tak wiele filmów nakręconych według struktury trzech aktów i liniowej narracji, w których trzeba opowiedzieć historię od A do Z… i trzymać się zasad struktury trzech aktów. …niech inni robią te filmy na tych zasadach”.

Więcej terminu

Związane z: Film Rivals: Los Angeles – Pełna relacja z Deadline

Jednak film o polskim osiołku cyrkowym może dać ci do myślenia EO Zdobył już Nagrodę Jury na Festiwalu Filmowym w Cannes i widok z boku & Filmy Janusa produkcja Wjazd do Polski Oscar dla najlepszego filmu międzynarodowego.

Koncepcja nie zaczęła się od tyłka. Skolimowski i Piaskowska wiedzieli, że chcą poprowadzić zwierzę, ale nie byli pewni, jakie to zwierzę. „Musimy uniknąć początkowej reakcji„ Och, kolejny film o kotach ”- powiedział Skolimowski.

Związane z: Ostateczny termin kręcenia zdjęć do wystawy Przyjazdy i obrazy w Los Angeles

Wszystko było w oczach, dodał: „Byliśmy oszołomieni tym spojrzeniem [the donkey’s] Oczy… są za duże w tym charakterystycznym, ponurym spojrzeniu”. Zdali sobie sprawę, że te same ujęcia z punktu widzenia zwierzęcia mogą na nowo zinterpretować sytuację, sprawić, że codzienne przedmioty i sytuacje staną się nowe.

Reżyser Skolimovsky zdał sobie sprawę, że jest to jakość, którą chciał zbadać. Powiedział: „Oczy dają ci odpowiedź”.

Sprawdź w poniedziałek wideo z billboardu.

Najlepszy termin

podpisany dla Biuletyn o terminie. Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej Facebooki ŚwiergotI Instagram.

READ  Prezydent ZEA i jego polski odpowiednik rozmawiają o wzmocnieniu relacji dwustronnych

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.