Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nie ma czasu na śmierć – gdzie jest dostępny?

Wreszcie, po ponad roku, ukazało się „No Time To Die”! Ale gdzie możesz zobaczyć kontynuację historii o Jamesie Bondzie?

Nie czas umierać Wyreżyserowany przez Carę Joji Fukunagę jest to dwudziesta piąta odsłona serii filmów o Jamesie Bondzie, wyprodukowanej przez Eon Productions. Film pierwotnie miał być pokazywany w formacie Kwiecień 2020Ale data została kilkakrotnie przesunięta z powodu pandemii COVID-19. Wreszcie po ponad roku produkcja trafi do kin w Wielkiej Brytanii 30 września, a już dzień później w pozostałych częściach świata, w tym w Polsce. Warto zauważyć, że jest to Ostatni występ Daniela Craiga jako agenta 007Najważniejsze, żeby pojawić się po raz pierwszy. Pamiętajmy więc o szczegółach „To nie jest czas na śmierć”.

Nie czas umierać

Zwiastun filmu „Czas umierać”

Nie czas umierać

Ponowne uruchomienie Kari Joji Fukunagi

Na prośbę swojego starego przyjaciela Felixa Leitera z CIA, James Bond wyrusza na misję ratowania porwanego naukowca. Droga prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

  • Oryginalny tytuł: Nie ma czasu na śmierć
  • kierunek: Carrie Joji Fukunaga
  • Plucie: Daniel Craig, Rami Malek, Lea Seydoux, Lashana Lynch, Ben Whishaw, Naomi Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz, Ralph Fiennes, Ana de Armas, Billy Magnussen
  • Rodzaj: podniecenie
  • Kraj produkcji: USA i Wielkiej Brytanii
  • rok produkcji: 2021

Jak wspomniałem, premiera filmu szpiegowskiego Nie czas umierać W Polsce dzisiaj 1 października. Początkowo zadebiutuje w popularnych kinach sieciowych, takich jak Cinema City, Multikino, Helios i mniej znane instytucje. Niestety na dzień dzisiejszy nie ma oficjalnej informacji, że kontynuacja historii Agenta 007 powinna być dostępna w sieci w dowolnym miejscu.

Sprawdź także:

Nie ma czasu na śmierć - gdzie jest dostępny?

Sprawdź także: Dowiedz się, co warto już dziś obejrzeć w serwisie Netflix

READ  Polski rząd kończy kryzys wokół szefa Muzeum Żydowskiego