Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nicole Kidman i Liev Schreiber zagrają w serialu Netflix The Perfect Couple

Nicole Kidman i Liev Schreiber zagrają w serialu Netflix The Perfect Couple

Nicole Kidman i Liev Schreiber zagrają w serialu Netflix The Perfect Couple.

55-letnia aktorka The Eyes Wide Shut i 55-letni Ray Donovan poprowadzą adaptację thrillera o tym samym tytule autorstwa Elin Hilderbrand.

Kidman zagra powieściopisarkę Greer Garrison Winbury, która planuje ślub dla swojego syna i przyszłej synowej, granej przez Eve Hewson.

Fabuła podąża za postacią Hewsona, Amelią Sacks, która ma poślubić jedną z najbogatszych rodzin w Nantucket, kiedy na plaży pojawia się martwe ciało.

W miarę rozwoju fabuły każdy jest podejrzanym w śledztwie, które rozgrywa się jak w jednej z powieści kryminalnych, które napisałaby postać Kidmana.

Główne role: Nicole Kidman i Liev Schreiber wystąpią w nowej limitowanej serii Netflix The Perfect Couple; (L) Kidman Na zdjęciu 2020
Nowa rola: Schreiber zagra ojca pana młodego, Taja Winbury’ego

Mama czwórki dzieci – dzieli starsze dzieci, 30-letnią Isabellę i 28-letniego Connora, z byłym Tomem Cruisem, a młodsze dziewczyny, 14-letnią Sunday i 12-letnią Faith, z piosenkarzem country Keithem Urbanem – niedawno zakończyła swoją najnowszą sesję szpiegowską Thriller, Lwica w Hiszpanii.

Zdobywca Oscara zagra agentkę CIA Caitlin Meade w serialu akcji, w którym występuje także Zoe Saldana.

Schreiber — który ma dwoje dzieci z Naomi Watts — zagra ojca pana młodego, Taja Winbury’ego, w zespole, w skład którego wchodzą Dakota Fanning, Billy Howell, Megan Fahey, Ishan Khattar i Jack Reynor.

Produkcja serialu rozpocznie się w kwietniu, a Gina Lamia będzie showrunnerką i producentem wykonawczym, a Suzanne Behr będzie reżyserem i producentem wykonawczym.

Oryginalny twórca, Hilderbrand, wyprodukuje serial wraz z Shawnem Levym i Joshem Barrym z 21 Laps Entertainment.

Kiedy nie grał ról takich jak były sekretarz stanu USA Henry Kissinger w niedawno wydanym filmie Golda lub nadchodzącej komedii Asteroid City z Tomem Hanksem, Margo Robbie i Hong Chau, Liev skupiał się na zbieraniu pieniędzy dla mieszkańców Ukrainy.

Aktor założył z przyjaciółmi organizację o nazwie Blue Check.

Organizacja non-profit udziela pomocy humanitarnej organizacjom pozarządowym na Ukrainie.

Zajęta dziewczyna: matka czworga dzieci niedawno zakończyła zdjęcia do swojego najnowszego thrillera szpiegowskiego, Lioness in Spain; Na zdjęciu z mężem Keithem Urbanem w kwietniu 2022 r

Dołączenie do obsady: Aktor zagra jedną z najbogatszych rodzin w Nantucket, która planuje ślub dla swojego syna, gdy na plaży pojawia się zwłoki; Na zdjęciu październik 2021 r

Ukraina: Lew, który ma rodzinne powiązania z Ukrainą, był również zajęty zbieraniem pieniędzy na pomoc humanitarną. Założył Blue Check z przyjaciółmi, aby wspierać organizacje pozarządowe, i dołączył do United24 na prośbę prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, aby pomóc w zbiórce pieniędzy na szpitalne generatory.

Wsparcie: Gwiazda, której dziadek był polsko-ukraińskim imigrantem, wspiera Ukrainę od czasu rosyjskiej inwazji w lutym; Na zdjęciu z byłym ukraińskim piłkarzem Andrijem Szewczenką w sierpniu na Borodince

Aby pomóc zebrać pieniądze dla grupy, aktor A Small Light nawiązał współpracę z firmą produkującą whisky Sláinte, sprzedając butelkę 18-letniej irlandzkiej whisky z limitowanej edycji za 499 dolarów za butelkę. Szanowany.

READ  Writers vs AI bots to coś więcej niż hollywoodzki dramat

1 dolar z każdej butelki niedrogiego „Smooth Blend”, który kosztuje 38 dolarów, zostanie również przeznaczony na cele charytatywne.

Współpracował także z organizacją non-profit United24 na zlecenie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Pracuje, aby pomóc zebrać pieniądze na szpitalne generatory.

„Dużo mojej energii idzie teraz w to” – mówi. „Ale to nie wygląda na trudne. Czuje się dobrze”.