Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nic Pizzolatto z True Detective pisze od nowa Marvel’s Blade

Nic Pizzolatto z True Detective pisze od nowa Marvel’s Blade

Twórca jednego z najlepszych dramatów kryminalnych HBO wnosi do Marvel Cinematic Universe swoje doświadczenie w pisaniu scenariuszy. według Reporter z HollywoodI prawdziwy detektyw Mastermind Nic Pizzolatto podpisał kontrakt na przepisanie scenariusza dla Marvela kod Ponowne uruchomienie, ma nasycić historię tym samym rodzajem żwiru, który sprawił, że jego program stał się takim hitem.

NA prawdziwy detektywPizzolato napisał lub współautorem każdego odcinka serialu i otrzymał trzy nominacje do nagrody Emmy za swoją pracę nad serialem. Jednak jego rozstanie z HBO w 2020 roku oznacza, że ​​nie ma on nic wspólnego z nadchodzącym czwartym sezonem, który zakończy się jeszcze w tym roku. W zeszłym miesiącu Pizzolatto podpisał kontrakt na napisanie nowej serii westernów dla Amazon Prime.

Wśród dokonań Pizzolatto na dużym ekranie znalazł się między innymi współautor scenariusza remake’u z 2016 roku Siedem cudów. jak napisał kometaktórego premiera na platformie Netflix nastąpi w 2021 roku. kod Ponownie łączy go z Mahershalą Alim, który wcześniej w nim grał prawdziwy detektyw Sezon 3 w 2019 roku. Ali współprowadził sezon ze Stephenem Dorffem, który pojawił się w oryginalnym filmie Wesleya Snipesa. kod Film niestety był bardzo krytycznie odnosi się do planów restartu Marvela.

Pizzolatto jest tylko najnowszym z długiej listy pisarzy, którzy podejmują się tego na własną rękę kod scenariusz. Marvel pierwotnie zatrudnił Stacy Osei-Kuffour (HBO’s gwardia) napisać film w 2021 roku. Księżycowy rycerz I X-Men 97 Pisarz Beau DeMayo wszedł później na pokład, aby dopracować swój szkic w zeszłym roku. Ale kiedy zeszłej jesieni Yann Demange zgodził się wyreżyserować film, studio zatrudniło Michaela Starrbury’ego (kiedy nas zobaczą) Rozpocząć od nowa. Źródła THR donoszą, że Pizzolatto przepisywał szkic Starrbury’ego przez kilka tygodni.

kod Ma nadzieję rozpocząć produkcję w Atlancie w przyszłym miesiącu, z Demange na fotelu reżysera. Jak dotąd w obsadzie drugoplanowej znaleźli się Delroy Lindo, Aaron Pierre i Mia Goth, a w najbliższej przyszłości spodziewane są kolejne ogłoszenia.

READ  Steve Kaufman: „Nauka języka online nie ma końca”

Marvel wystartuje kod 6 września 2024 r.

Co sądzisz o Pizzolatto przewijającym scenariusz? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej!

Źródło zdjęcia: Michael Buckner/Deadline/Penske Media za pośrednictwem Getty Images

Propozycje do przeczytania: Blade autorstwa Marca Guggenheima: kompletna kolekcja

Jesteśmy również uczestnikiem Programu Partnerskiego Amazon Services LLC. Ten partnerski program reklamowy umożliwia również zarabianie na opłatach poprzez linkowanie do Amazon.com i witryn stowarzyszonych.