Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

News: Mobilny park domowy dla seniorów w Polsce jest wysoki i suchy bez wody

POLSKA, NY… Kiedy Corinne Spahn obudziła się w sobotę rano, dokonała zaskakującego odkrycia.

O północy go wyłączyli. Wyłącz to. Obudziłem się o 12:38 i nie było wody, a kiedy poszedłem spać o 11, następnego ranka zrobiłem kawę i woda była w porządku ”- wyjaśnił Spann.

Spann i jej mąż mieszkają w West Canada Creek Village Mobile Home Park, parku dla osób powyżej 55 roku życia. Woda jest dostarczana ze studni na kempingu West Canada Creek w pobliżu parku. Ale nabożeństwo zostało zawieszone w piątek o północy. Według Imrana Moony, którego rodzice są właścicielami kempingu, właściciel kempingu wiedział, że usługa zakończy się na długo.

Muna wyjaśnił: „Ich gospodarz Vytas Meskauskas wiedział z rocznym wyprzedzeniem, że nasza umowa o dostawę wody zakończy się 30 września. Nie zrobił dla nich nic, aby upewnić się, że są pod opieką.

Do mieszkańców wysłano pismo z dnia 12 września. Według Spahna jej właściciel od miesięcy próbował rozwiązać ten problem.

„Powiedziano mu, że ma kontrakt na studnię na innej nieruchomości, że musi wywiercić nową studnię, że woda zostanie odcięta i że pracuje z ludźmi. – powiedział Spann.

Meskauskas zapłacił również 2000 dolarów za przywrócenie wody. Według Moona, kemping nie był w stanie regularnie dostarczać wody do parku.

„Nie jesteśmy w stanie dalej dostarczać wody, a umowa dobiegła końca”. – powiedział Muna.

Z pomocą sąsiadów i Kościoła Baptystów w Newport, do parku dostarczono setki galonów wody, aby mieszkańcy mieli jakieś źródła wody.

Według Spahna: „To wszystko, co mamy. Nie ma tu nic więcej. Mamy strumień, ale nie możesz do niego zejść.

Instalacja studni może zająć miesiące, a właściciele obozu są nieugięci, że nie zakręcą z powrotem wody. Spahn chce wiedzieć jedno, dlaczego?

„Ta woda jest na kempingu od prawie trzydziestu lat. Nagle? To niesprawiedliwe. Seniorzy nie mogą jej zamknąć o północy, to niesprawiedliwe”.

READ  Nekrolog Mary Virginia Thompson, Polska, Ohio