Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

New York Liberty zostaje pierwszą drużyną WNBA, która ma zestaw NFT

WNBA zanurza się w świecie niegrzybiczej ikony. Dosłownie.

New York Liberty ogłosił w poniedziałek, że będzie pierwszym zespołem w historii ligi, który zrzuci niezniszczalne tokeny w postaci cyfrowych zdobień paznokci. Premiera będzie miała miejsce 7 maja, w dniu otwarcia sezonu 2022 w Liberty przeciwko Connecticut Sun i będzie zawierała 400 NFT o podobnych projektach, ale unikalnych numerach seryjnych.

Według Liberty, grupa NFT „świętuje trwającą kulturową eksplozję sztuki zdobienia paznokci przez unikalny obiektyw nastawiony na wolność” i będzie zawierać inauguracyjny drop NFT, specjalne pasujące elementy gry zespołu 7 maja. Oparty na platformie Polygon, będzie to film przedstawiający obrotową butelkę z lakierem do paznokci z aplikacją do zdobienia paznokci.

„Ponieważ wyglądamy na drużynę będącą w czołówce technologii i doświadczeń fanów, uruchomienie pierwszego NFT w lidze było naturalnym postępem dla naszego biznesu” – powiedziała prezes Liberty Keia Clarke w komunikacie prasowym. „NFT to przyszłość jedynych w swoim rodzaju przedmiotów kolekcjonerskich, a ten ekskluzywny program świętuje skrzyżowanie kultury zdobienia paznokci i sportu przez pryzmat New York Liberty”.

Istnieją dwa sposoby na zdobycie Liberty NFT. Fani, którzy kupią bilet na grę, otrzymają NFT za darmo. Fani, którzy chcą kupić NFT wprost, mogą kupić go za 50 USD od 7 maja o godzinie 13:00 czasu EST. Zespół utworzył stronę, która prowadzi fanów przez proces otrzymywania NFT, a także zawiera często zadawane pytania na temat NFT.

„Zapraszamy Cię do posiadania kawałka naszego sezonu, gdy zaczynamy naszą misję zdobycia mistrzostwa”, mówi strona internetowa Liberty’s NFT.

Jak dotąd Liberty wypuściło butelki lakieru do paznokci z różnymi markami i numerami seryjnymi, a także informacje redakcyjne dla swojego domu w Barclays Center. Witryna NFT zawiera również różne butelki lakieru do paznokci oznaczone kolorami, aby pasowały do ​​przyszłych przeciwników WNBA. Zespół twierdzi, że obracający się lakier do paznokci to animacja teaserowa. „Rzeczywiste NFT będzie większe niż to, co pokazano tutaj”, dodaje strona drobnym drukiem.

READ  Branże tracą miliardy podrabianych produktów