sport

New Hartford, polska piłka nożna dziewcząt, Cooperstown Boys w czwartym finale stanowym

Po sezonie jesiennym bez mistrzostw stanu w zeszłym roku trzy drużyny piłkarskie Mohawk Valley mają szansę wygrać jedną w 2021 roku.

New Hartford Girls (klasa A), Poland Girls (klasa D) i Cooperstown Boys (klasa C) osiągnęły do ​​tej pory imponujące wyniki bez strat wśród drużyn z trzeciej dywizji. Igrzyska dziewcząt odbędą się w ten weekend w Cortland, podczas gdy chłopcy zagrają w Middletown.

Sobotni zwycięzcy awansują do niedzielnych meczów o mistrzostwo. Oto, co musisz wiedzieć.

Informacje o biletach na turnieje piłkarskie

Wszystkie półfinały dziewcząt z obszaru Cortland odbywają się w soboty w różnych lokalizacjach. Bilety codzienne kosztują 10 USD – dzieci do lat 5 są bezpłatne – i są wyłącznie cyfrowe i należy je przesłać na urządzeniu mobilnym. Sprzedaż gotówkowa nie będzie przyjmowana przy bramce, zrzuty ekranu i wydrukowane bilety nie będą akceptowane.

Bilety na półfinały chłopców w Middletown również kosztują 10 $ i zawierają takie same szczegóły, jak w turnieju dziewcząt.

Wprowadzać się:Drużyny piłkarskie dziewcząt z Polski i New Hartford zakwalifikowały się do czwartego finału. Chłopcy z Cooperstown też robią postępy

Następny etap:Signature Day 2021: Dowiedz się, gdzie sportowcy z obszaru Utica planują pójść na studia

Talia Vitolo z New Hartford gra w piłkę z Queensbury w meczu o subregiony I ligi we wtorek, 2 listopada 2021 r. w Chittenango High School.

Klasa A: New Hartford (dywizja III) kontra Clarkstown North (dywizja pierwsza)

15.00 w sobotę w Tompkins Community College Cortland, Dryden

Mecz: New Hartford i Clarkstown North mają co najmniej jedną wspólną cechę: to pierwsza wycieczka quadami w stanie Nowy Jork dla obu.

Nowe Hartford Zdobyła swój pierwszy tytuł D3 od 30 lat Pod koniec października. Tymczasem Clarkstown North zdobył swoją pierwszą koronę Dywizji I w krótkim okresie swojego sezonu Kopciuszka.

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment