Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Neutralne pomysły na paznokcie w epoce skradania się i bogactwa

Neutralne pomysły na paznokcie w epoce skradania się i bogactwa

Paznokcie są równie dobre jak wisienka na lody: szczegół, który może zmienić wszystko, od dobrego do wspaniałego. Utrzymywanie ubrań w czystości to jeden ze sposobów, aby poczuć się „poukładanym”, a częścią tego jest wybór idealnego koloru pasty. Teraz, mimo że najnowsze trendy w paznokciach były zabawne – serio, paznokcie „morskiego szkła” i „mleka truskawkowego” wyglądają jak coś z filmu – nigdy nie możesz się pomylić z neutralnym wyglądem.

Ze względu na łatwość noszenia neutralne paznokcie od dawna są orędowane przez gwiazdy, takie jak Jennifer Lopez, Sofia Richie i Hailey Bieber – i nie bez powodu. Neutralne odcienie pasują do praktycznie każdego makijażu lub wyglądu i bez wysiłku przechodzą od noszenia na co dzień do formalnych okazji. Ale nie panikuj: to nie znaczy, że neutralne kolory są nudne. W rzeczywistości jest to jeden z najbardziej wszechstronnych manicure, jaki można wykonać o każdej porze roku. Niezależnie od tego, czy jest to samodzielny neutralny kolor paznokci, czy kilka warstw użytych jako cień bazowy do przygotowania bardziej złożonych stylizacji, Twoja kolekcja lakierów po prostu nie jest kompletna bez kilku neutralnych opcji.

Aby ułatwić wybór, pozwól nam przedstawić Ci wszystkie neutralne pomysły na paznokcie, do których będziesz mógł wrócić w ciągu najbliższych kilku tygodni. Od paznokci „cyfrowej lawendy” po manicure typu „glazurowany pączek”, a nawet manicure „mlecznej kąpieli”, zebraliśmy najlepsze neutralne paznokcie, które sprawią, że będziesz się dobrze bawić.

READ  Lehman Center świętuje ponad 40 lat służby w Bronksie w stanie Nowy Jork