Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Netflix wprowadza w Polsce abonament na gry wideo

Daria Patryk

Po tym, jak Netflix potwierdził, że rozgałęzia się na gry wideo, gigant przesyłania strumieniowego zrobił ogromny krok w kierunku tego celu. Od 26 sierpnia Netflix zaczął śledzić program, dostarczając swoim subskrybentom dwie gry mobilne. Usługa jest jednak dostępna tylko w Polsce. Daria bada premierę i wczesne reakcje widzów.

26 sierpnia Umieść tweeta Napisał na Twitterze: „Porozmawiajmy o grach Netflix. Od dzisiaj użytkownicy w Polsce mogą wypróbować dwie gry na Androida na urządzeniach mobilnych: Stranger Things 1984 i Stranger Things 3. Jesteśmy na wczesnym etapie i wciąż mamy dużo pracy do zrobienia w ciągu najbliższych miesięcy”.

Wydanie składało się z dwóch gier wideo, „Stranger Things: 1984” i „Stranger Things: 3”. Chociaż te gry są dostępne w App Store, reklamy i zakupy w aplikacji zostały usunięte w ramach subskrypcji.

Najpopularniejszy komentarz pod postem, który zebrał trzydzieści polubień On mówi, „Nikt o to nie pytał. Chcemy lepszych oryginalnych produkcji i przestajemy wyrzucać dobre rzeczy na śmietnik.” Komentarz jest słuszny — czy Netflix powinien rozszerzyć się na gry, czy skupić się na utrzymaniu i powiększaniu swojej kolekcji filmów i seriali?

Ogłoszenie spotkało się również z rozczarowaniem, ponieważ usługa jest obecnie dostępna tylko na urządzeniach z Androidem. Ten ruch wydaje się nielogiczny, ponieważ duża część jego subskrybentów korzysta z Apple. Zamiast przyciągać większą publiczność, ten ruch zraża wielu subskrybentów.

Wewnętrzna notatka nosiła tytuł „Potrzebujesz więcej dopracowania przed pojawieniem się.” Mogła zostać źle zinterpretowana”.

Netflix wyjaśnił również, że funkcja jest „na bardzo wczesnym etapie”, a prace nad jej udoskonaleniem są coraz większe. Chociaż to dopiero początek, Netflix miał opóźnić premierę i zapewnić, że będzie ona dostępna również dla użytkowników Apple.

READ  Francis Ford Coppola uchwycił piorun w butelce w teście ekranowym Marlona Brando Ojciec chrzestny

Ruch był kwestionowany przez graczy, którzy byli ciekawi, dlaczego premiera miała miejsce w Polsce. pojedynczy użytkownik Odpowiedział żartobliwie: Wewnętrzna notatka nosiła tytuł „Potrzebujesz więcej dopracowania przed pojawieniem się.” Mogła zostać źle zinterpretowana”.

Daria Patryk


Wyróżniony obraz dzięki uprzejmości CardMapr.nl przez Unsplash. Znaleziono licencję obrazu Tutaj. Do tego obrazu nie wprowadzono żadnych zmian.

Wideo w artykule 1 zdjęcie z Umieść tweeta przez @twitter.com. Do tego obrazu nie wprowadzono żadnych zmian.

Wideo w artykule 2 zdjęcia Umieść tweeta przez @twitter.com. Do tego obrazu nie wprowadzono żadnych zmian.

Aby uzyskać więcej treści, w tym wiadomości, recenzje, rozrywkę, styl życia, funkcje i wiele więcej, obserwuj nas Świergot I Instagrami jak my Strona na Facebooku Więcej artykułów i informacji o tym, jak wziąć udział.

Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o Impact, możesz również śledzić nas na Impact News” Portal społecznościowy Facebook I Świergot strona.