Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Netflix przywraca świat Goo za pomocą farby HD

Netflix przywraca świat Goo za pomocą farby HD

Niezależny klasyk World Of Goo właśnie powrócił w Google Play, a teraz pod parasolem Netflix pojawiło się kilka nowych aktualizacji.

Dostępna do pobrania dla subskrybentów serwisu Netflix gra World Of Goo Remastered przywraca ukochaną grę logiczną z ulepszonym systemem zapisu i nowymi teksturami w wysokiej rozdzielczości, dopasowanymi do nowoczesnych ekranów.

Oryginalny scenariusz ma więcej nagród, niż można zliczyć na palcach obu rąk. Więc o co to całe zamieszanie?

Wszystko o świecie goo

World Of Goo to w zasadzie prosta gra logiczna. Masz mnóstwo uroczych, małych kuleczek z oczkami. Możesz je umieścić, a one się skleją, a inne kulki mazi mogą wspinać się po strukturze, więc możesz użyć mazi, aby zbudować sobie drogę przez poziom.

Uważaj, maź podlega wszystkim prawom fizyki, a jeśli twój most lub wieża nie są odpowiednio podparte, mogą się zawalić pod własnym ciężarem. Staje się to większym problemem, gdy natkniesz się na rzeczy, które wyrządzają szkody twoim kumplom z piłki nożnej.

Jest też historia w World Of Goo. Sprytna korporacja rozszerza swój zasięg na cały świat, mając pewne złowrogie plany dotyczące kulek mazi i świata, w którym żyją.

Mroczny i piękny świat

Ten świat jest dziwnym i czasem niepokojącym miejscem, pełnym cudów i niebezpieczeństw. Będziesz przemierzał doliny, wspinał się na wieże, wyruszał w podróż do mrocznych serc fabryk, a nawet eksplorował cyberprzestrzeń. Świat może się skończyć.

W tym czasie zdobędziesz również zapasowe kulki mazi, które możesz wykorzystać w firmie World Of Goo do zbudowania wieży. W jakim celu? Cóż, nie wiedziałbyś, gdybyś nie zaczął budować.

Jeśli to Cię interesuje, sprawdź listę aplikacje Google. Jeśli chcesz go wypróbować, będziesz potrzebować subskrypcji Netflix.

Jeśli to nie twoja sprawa, sprawdź naszą funkcję dotyczącą najlepszych nowych gier na Androida w tym tygodniu.

READ  Wystrój K-Drama: 4 pomysły na domowe biuro od The Devil Judge, Vincenzo i innych seriali K-TV