Tech

Netflix podobno planuje usługę gamingową, a PlayStation może być partnerem

Netflix dźwięk Przygotowanie do wejścia na arenę, po ogłoszeniu na początku tego tygodnia, że ​​wyznaczył byłego dyrektora generalnego EA, Mike’a Verdo, aby poprowadził ekspansję w lukratywnym segmencie. Chociaż może to być postrzegane jako kolejny problem dla lidera rynku PlayStation, możliwe jest również, że japoński gigant dostrzegł w tym szansę – i jeśli wierzyć obrazom z aplikacji serwisu streamingowego, potencjalne partnerstwo może się pojawić.

Według dataminera Steve’a MoserW kodzie źródłowym aplikacji Netflix znajdują się odniesienia do gier wideo, w tym logo usługi o nazwie „N Game”, a także oryginały dla kilku niemarkowych konsol DualSense i Duch Cuszimy praca artystyczna. Mogą to być fałszywe pozostałości po testach, ale z pewnością podsyciły spekulacje.

Sony w końcu Już w łóżku z Netflix, po podpisaniu wieloletniej umowy licencyjnej w USA, w ramach której filmy Sony Pictures Entertainment, takie jak Nieznany Pojawia się najpierw w usłudze przesyłania strumieniowego po oknach edycji kinowej i domowej.

Prawdopodobnie nie będzie tu dużo treści – projekt gry wideo Netflix i tak wydaje się być na wstępnym etapie – ale i tak jest całkiem fajny. Czy Sony może postrzegać Netflix jako ważnego sojusznika przeciwko Game Passowi i innym destrukcyjnym modelom biznesowym? Jest jeszcze za wcześnie na tego rodzaju wezwanie, ale ciekawie będzie zobaczyć, jak ta historia się rozwinie – zwłaszcza, gdy gigant medialny opracowuje swoją strategię wejścia na wysoce konkurencyjny rynek.

READ  Konsola Xbox z okazji 20-lecia Microsoftu ujawniona wcześniej

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment