Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Netflix odbiera animację w Chicago Party Aunt

Ciocia na imprezie w Chicago

Ciocia na imprezie w Chicago
Zdjęcie: Netflix

Po ponad dekadzie NS*! mój tata mówi Anulowane, branża rozrywkowa po raz kolejny szuka inspiracji na kontach na Twitterze. ten Zola Film w końcu pojawił się na początku tego lata, a teraz Netflix przeniósł się na Twittera i zauważył uroczą, wesołą postać, idealnie pasującą do serialu animowanego, która akurat pochodzi z małego miasteczka w centrum miasta znanego jako Chicaaago — miasta, w którym można”. keczup na gorącym. Twój pies, gdzie możesz kupić artykuły spożywcze od Da Jewels, a wszyscy na pewno wciąż mówią o ’85 Bears bez przerwy Chociaż od tego czasu Bulls, White Sox, Blackhawks i Cubs zdobyli mistrzostwo.

Jeśli te odniesienia z Chicago naprawdę Cię niepokoiły, mamy dla Ciebie konto na Twitterze i serię animacji! Konto na Twitterze to Chicago Party Aunt Chrisa Witaske (Biografia: „Jeśli życie daje ci cytryny, zamień to gówno w twardą lemoniadę Mike’a.”), Netflix właśnie zamówił 16-odcinkowy sezon Ciocia na imprezie w Chicago Serial animowany stworzony przez Witaske, Jona Barinholtza i Katie Rich. Podstawą konta na Twitterze jest to, że Chicago Party Ciotka jest kobietą mieszkającą w Chicago, która uwielbia pić, jeść włoskie kanapki z wołowiną i rozmawiać o stoiskach na Wrigley Field, a program telewizyjny rozszerzy to na całą okolicę dupek. Typy z Chicago. Ciocia jest teraz Diane, której głosu użycza Lauren Ash, i mieszka ze swoim gejowskim siostrzeńcem Danielem (Rory O’Malley), który spędza „rok przerwy” ze Stanford na głupich przygodach w Chicago. Jest też Gideon (RuPaul Charles), który przeniósł się do Chicago z Nowego Jorku i narzucił drugiemu miastu trochę nowojorskiego stylu „bougie”, oraz Zuzana (Katie Rich), która jest „wprost z Polski” i stawia „ bardzo wyjątkowy polski spin na temat scenariuszy z Chicago. „nowoczesny”. (historycznie Chicago To było Widzisz, duża polska społeczność.)

Zdjęcie zwiastuna opublikowane przez Netflix pokazuje Diane i Daniela siedzących na klifie w stylu nowojorskim i jedzących głęboką pizzę rękami, oboje czują się dziwnie na takie „Witaj, Chicaaaago!” rzecz (to całkiem północna strona, bardzo specyficzny rodzaj Chicago), ale informacja prasowa potwierdza nazwisko Malörta. Tylko ludzie mieszkający w Chicago dbają o Mallorta, więc to długa droga do legitymizacji tego całego procesu. Kolejna rzecz, która przyspieszyłaby ten proces: wystawienie Człowieka-orła na pokaz.

READ  Ash Pryor o zawstydzaniu ciała jako nowy trener peletonu