Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Netflix „Królowa”: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o polskim miniserialu Queer

Netflix „Królowa”: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o polskim miniserialu Queer

W ostatnim czasie widzowie cieszyli się różnymi rodzajami genialnie zaprojektowanych treści o dziwacznych motywach w filmach i serialach na globalnych platformach streamingowych. Netflix jest już liderem, jeśli chodzi o posiadanie najlepszych treści w różnych językach obcych, oferuje całkowicie autorski polski serial filmowy „Królowa”. Po wyglądzie zwiastuna możemy powiedzieć, że będzie to emocjonująca przejażdżka, która przyciągnie fanów na ich ekrany.

Jeśli fani uwielbiają oglądać te filmy i seriale Netflix z egzotycznymi motywami, takimi jak „Pray Away”, „Dance of the Forty One” i „The Half Of It”, wszyscy będą zafascynowani oglądaniem tego długo oczekiwanego polskojęzycznego krótkiego serialu Królowa.”

Powiązane artykuły

„Pray Away”: data premiery, spoilery, fabuła i wszystko na temat dokumentu Netflix na podstawie społeczności LGBTQ

„Taniec czterdziestu”: skandal 1901 Mexican Drag Ball w tajnym kabarecie inspirowanym filmem Netflix LGBTQ

Kiedy ukaże się polski miniserial „Królowa” i gdzie można go obejrzeć?

Długo wyczekiwany polski miniserial „Królowa” ukaże się na całym świecie do 23 czerwca 2022 r. na Netflix o godzinie 3.01 czasu EST.

O co chodzi z „Królową”?

Miniserial o tematyce queer opowiada o słynnej emerytowanej paryskiej krawcowej Celeste. Ma też dziwną stronę, kiedy nocą w Paryżu zamienia się w drag queen Lorettę. Sylwister (Andre Seurin), z wyjątkiem obietnicy złożonej lata temu, postanawia wrócić do rodzinnego miasta, gdy otrzymuje list od wnuczki. W liście tym prosi Sylwestra o uratowanie chorej matki, która pilnie potrzebuje przeszczepu nerki. W tym momencie swojego życia Sylwister został zmuszony do konfrontacji z przeszłością.

W oficjalnym podsumowaniu czytamy: „Po dziesięcioleciach nieobecności słynny paryski krawiec i drag queen wraca do rodzinnej Polski, by wraz z córką remontować”.

Kto występuje w filmie „Królowa”?

Potwierdzono kolejną gwiezdną transmisję serialu.

Andrzej Seweryn jako Seloster i Loretta

Siedemdziesięciosześcioletni weteran polskiej gwiazdy i reżyser Andrej Šiorin zagrał w ponad 50 filmach w Polsce, Francji i Niemczech. Obecnie jest dyrektorem naczelnym Teatru Polskiego w Warszawie. W filmie Netflixa „Królowa” (Krolowa) zobaczymy go w podwójnych rolach Selwestera i Loretty.

READ  Polki protestują przeciwko próbom ograniczenia aborcji | zdrowie

Inni aktorzy polskiego miniserialu „Królowa” to Maria Peszek, Julia Czetnica, Antoni Borowski i wielu innych.

twórcy

Polski serial „Królowa” napisali Arni Asgeirsson i Kacper Wysocki. Serial reżyseruje Łukasz Kośmicki, a producentem Opus TV.

ciągnik

Twórcy filmu udostępnili do sieci oficjalny zwiastun filmu „Królowa”. Możesz go również obejrzeć poniżej: