Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

NET: Nicholson i Brookfield sfrustrowali Boardmana po wygranej 3:0;  DeJoy jeden cios przed cyklem |  Wiadomości, sport, praca

NET: Nicholson i Brookfield sfrustrowali Boardmana po wygranej 3:0; DeJoy jeden cios przed cyklem | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Neil Madhavan Boardman Początkujący miotacz Gabi Sfera (5) rzuca rzut przeciwko Brookfield w sobotnie popołudnie. Sferra zakończył z dziewięcioma trafieniami i spacerem w 4,2 inningsa.

Polska – Brookfield, choć wcześniej niepokonany, nieco stracił na znaczeniu na początku sezonu.

Nigdy więcej.

Oprócz czystej obrony i występu Mirandy Nicholson po jednym trafieniu w kole, Warriors zostali wyeliminowani przez Boardmana 3-0 w sobotę w ramach trójstronnej serii w Polsce.

„Zaczyna się od Mirandy, a my mamy zespół weteranów z wieloma starszymi przywódcami – nawet nasi juniorzy mają duże doświadczenie” – powiedział główny trener Brookfield, David DeJoy. „W ciągu ostatnich kilku sezonów ponieśliśmy kilka ciężkich porażek w regionie i po prostu staraliśmy się z tego wyrosnąć i wyciągnąć wnioski, których należy się nauczyć, i robić to krok po kroku w tym sezonie. Jak dotąd, robiliśmy to.

„(To) było dla nas ogromną wygraną. Staraliśmy się przygotować dziewczyny tak bardzo, jak to możliwe, a one przyszły grać i skończyło się na szczycie. „

Boardman pokonał Polskę 3:1 w pierwszym porannym meczu serii, następnie Warriors pokonali Spartan i ostatecznie ponieśli pierwszą porażkę Brookfield Bulldogs w sezonie 15:9 w trzecim i ostatnim meczu popołudnia.

Po wykonaniu pięciu trafień Nicholson odrzucił całą grę przeciwko Boardmanowi, pozwalając Spartanom na jedno trafienie.

„Uderzamy piłkę ładnie i prosto”, powiedział trener Boardman Fred Motz. W pierwszym meczu nie trafiliśmy dobrze w piłkę [against Poland] Również. Nasz styl gry i obrony zapewni nam grę przez cały rok. Ale wiemy, że na koniec dnia musisz uderzyć piłkę. ”

Dzięki różnorodnym narzutom Nicholson wytrąciła Boardmana z równowagi przy talerzu za pomocą obrotu i podania. Chociaż Spartanie często byli w stanie skierować kij do piłki i wprowadzić ją do gry, obrona Nicholsona dostarczyła kilka rutynowych i spektakularnych zagrań, z których każda trwała długo, aby uzyskać wymagane trafienia.

READ  Tenis: Numer jeden na świecie Novak Djokovic pokonuje Talona Grixbourga i kwalifikuje się do ćwierćfinału Paris Masters Championship

W pięciu z siedmiu rund obrona Nicholsona i Warriors ograniczyli Boardmana do trzech chwytów i trzech nokautów.

„Każdy z nich, kiedy wchodzi na boisko, jest bardzo dumny ze sposobu, w jaki radzi sobie z grą” — powiedział DeJoy o występach defensywnych swojego zespołu. „Nasza obrona działa Miranda, a Miranda tworzy kopię zapasową, a (łapacz Katie Gibson) wspiera naszą obronę. To po prostu działa ręcznie w rękawicy.… Nie możesz sobie pozwolić na dawanie dobrym zespołom większej przewagi, a my tego nie zrobiliśmy robimy to dzisiaj w większości, więc jestem z tego dumny i udało nam się utrzymać. ”

Po dwóch wczesnych uderzeniach przeciwko graczowi Boardmana, Gabe’owi Sferze, Brookfield od razu rozpoczął grę w pierwszej połowie, a Ariana Jones uderzyła w biegu, by zdobyć Katie Logan.

Obie drużyny utrzymywały porządek przez dwie tury, aż Abby DeJoy dodała do sumy Warriors, prowadząc solo w pierwszej rundzie czwartej.

DeJoy był odpowiedzialny za większość ataków Brookfielda, wygrywając 3 za 4 na płycie z dwoma RBI i będąc zaledwie trzema nieśmiałymi pałkarzami w cyklu. DeJoy zdobyła trzecią i ostatnią rundę Warriors w swojej następnej turze na pałce, z dubletem RBI w piątym, który zdobył Sophię Hawk.

„Była naprawdę podekscytowana poza sezonem, aby wyzdrowieć” – powiedział David o Abby. „Chce po prostu przejąć rolę lidera w drużynie. Czasami niektóre z tych dziewczyn wyprzedzają sposób, w jaki grają na korcie i mogą być po prostu cichą dziewczyną, która gra ostro. Myślę, że to prawdopodobnie podejście Abby. Ona po prostu chce grać twardo i grać najlepiej, jak potrafi. Jak dotąd miała świetny start. Mamy tylko nadzieję, że utrzyma to przez resztę sezonu”.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej