Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nekrolog: Robert F. Dawes – Lewiston Sun Magazine

Roberta F. Dawesa

BANGOR – Robert F. Urodził się 5 czerwca 1951 roku w Bostonie w stanie Massachusetts jako syn Wilfreda i Margaret (Moorhead) Dawes. Uczęszczał do szkoły w Massachusetts do gimnazjum, a potem jego rodzina przeniosła się do Maine. Ukończył Farmington High School w 1969 roku, a po ukończeniu szkoły średniej uczęszczał do Central Maine Vocational College w Auburn, uzyskując dyplom z branży motoryzacyjnej. Przez wiele lat pracował jako mechanik w rejonie Turner, a następnie przez 18 lat w Bangor jako kierownik sprzętu.

21 czerwca 1975 ożenił się z Lucy Poland Turner. Cieszyli się wieloma latami wspólnego budowania domu i zakładania rodziny. W końcu rozwiedli się, ale po kilku latach ponownie się spotkali. Razem dzielą dom z wnuczką Michaelą. Bob był członkiem Whitney Lodge #167 w Canton w stanie Maine i byłym członkiem rady dyrektorów Penobscot Community Health Center, a także byłym trenerem i członkiem zarządu AYS (rejonowy sport młodzieżowy) w Livermore. Miłość Boba do wyścigów zaczęła się, gdy był członkiem ekipy Earla Johna na torze Oxford Plains Speedway, gdzie poznał swoją żonę Lucy. Był entuzjastą NASCAR i fanem piłki nożnej, ale przede wszystkim lubił spędzać czas z rodziną.

Pozostanie w pamięci życzliwego i kochającego męża, ojca, dziadka i przyjaciela, a wielu krewnych i przyjaciołom będzie go brakowało.

Pozostawił żonę Lucy Dawes i wnuczkę Michaelę z Bangor, jego brata Denise Dawes i jego żonę Kim z Belgradu oraz teściów; Dan Boland i jego żona Linda, Charlie Boland i jego żona Brenda Wesley Boland i jego żona Belinda, Doug Boland, Elaine Boland Shaw, Eloise Boland, Muriel Boland, Anna Bragdon i Heidi Daigle, a także kilka siostrzenic i siostrzeńców.

Zmarł przez rodziców, syna Erica Dawesa w 2011 roku i córkę Jennifer Dawes Gumm w 2018 roku.

Listy kondolencyjne można kierować na adres: http://www.finleyfuneralhome.com.

READ  Satyan: zwycięstwo Czechów w mistrzostwach świata zwiększa pewność siebie Więcej wiadomości sportowych

Wizyta odbędzie się w godzinach od 14:00 do 16:00 w sobotę 17 grudnia w DOMU POGRZEBOWYM BROOKINGS-SMITH, 133 Centre Street, Bangor, Maine. Uroczystości pogrzebowe odbędą się o godzinie 13:00, w poniedziałek, 19 grudnia, w DOMU POGRZEBOWYM FINLEY, 15 Church Street, Livermore Falls, Maine. Nawiedzenie od 11:00 do 13:00 przed ceremonią pogrzebową. Pogrzeb wiosną na cmentarzu Kane Mill, North Parish Road, Turner, Maine.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.

były