Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nekrolog Phyllis A. Force, Boardman, Ohio

Nekrolog Phyllis A. Force, Boardman, Ohio

BOARDMAN, Ohio (MyValleyTributes) – Phyllis A. Force, 89 lat, zmarła spokojnie w czwartek 3 listopada 2022 r. w otoczeniu swojej rodziny.

Phyllis urodziła się 23 grudnia 1932 roku w Boardman w stanie Ohio jako córka Williama i Hazel (Hani) Staines.

W 1950 roku ukończyła szkołę średnią North Lima, a także uczęszczała do Youngstown College.

Pracowała w Aero-Chem jako księgowa, po 21 latach przeszła na emeryturę. Po przejściu na emeryturę pracowała jako kasjerka w R Pizza, gdzie bardzo lubiła kontaktować się ze swoimi klientami i „dziećmi” w sklepie.

Phyllis była pobożną chrześcijanką i członkinią luterańskiego Kościoła Księcia Pokoju, gdzie pielęgnowała swoją kościelną rodzinę.

Była cudowną matką dwójki swoich dzieci Kena i Faye, jej największą radością w życiu. Lubiłem tańczyć, grać w karty, czytać i słuchać muzyki. Pasjonowała się sportem i cieszyła się niezliczonymi godzinami kibicowania swoim ulubionym drużynom, w tym Indianom, Celtics i Bucks.

Od ponad 60 lat mieszka w Polsce w stanie Ohio, ale nigdy nie straciła kontaktu z ukochaną na północ od Limy. Phyllis przeprowadziła się do Alpharetta w stanie Georgia w 2021 roku. Przez krótki czas mieszkała w Brookdale Senior Living w Roswell w stanie Georgia, ale szybko się zaprzyjaźniła.

opuściła córka Faye (John) Force Sablolowski z Alpharetta, Georgia; szwagierka, Dolores Crest of Honolulu na Hawajach; i kuzynka Shirley Belle Columbiana z Ohio.

Poprzedziła śmierć jej rodziców; syn Kena; siostra Edith Smith; i przyrodni brat Kenneth Staines.

Msza św. odbędzie się w sobotę 12 listopada o godz. 10.00 w Kościele Ewangelicko-Augsburskim Księcia Pokoju w Polsce pod przewodnictwem księdza Roberta Lenza. Przyjaciele mogą zadzwonić na godzinę przed nabożeństwem. Prywatny pochówek odbędzie się na cmentarzu Paradise Lutheran Church w Canfield w stanie Ohio.

Aranżacjami zajmuje się Dom Pogrzebowy Cunningham-Becker w Polsce. Proszę odwiedź www.beckerobits.com Aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami z rodziną.

READ  JD Sports staje się 100% właścicielem Polskiej Grupy Inwestycji Marketingowych