Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nekrolog: Pamela A Cox – Lewiston Sun

Pamela Cox

OXFORD – Pamela A. Cox, lat 61, zmarła spokojnie w domu, otoczona kochającą rodziną i przyjaciółmi 27 października 2021 r. po swojej trzeciej odważnej walce z rakiem.

Urodziła się w Stevens Memorial Hospital w Norwegii, Maine, 11 maja 1960 roku, jako córka Herba i Eoli Felker z Polski, Maine. Dorastała w Polsce, gdzie uczęszczała do Polish Community School do klasy 8, a następnie do Oxford Hills High School, którą ukończyła w 1979 roku. Dorastając Pam zawsze uwielbiała spotkania rodzinne i spotkania z przyjaciółmi.

Pam pracowała dla Robinson Manufacturing w Oksfordzie przez 21 lat, aż do zamknięcia. Potem nastąpiła nowa przygoda. Otwarcie żłobka w jej domu, Greeley Brook Daycare. Od 19 lat poświęca swoje serce i duszę opiece nad dziećmi w każdym wieku. Zawsze lubiła uczyć w przedszkolu i robić rękodzieło ze swoimi dziećmi w przedszkolu. Po przejściu na emeryturę z bycia opiekunką przedszkolną w 2018 r. kontynuowała pracę w niepełnym wymiarze godzin w Hannaford w dziale delikatesowym, gdzie nazywano ją „Pamalam”, co przetrwa wiele lat.

4 lipca 2001 roku Pam poślubiła absolutną miłość swojego życia, Wayne’a A Coxa. W 1998 roku mieli syna Tylera Coxa, który był źródłem jej dumy i szczęścia. Zawsze lubiłem oglądać Tylera grającego w piłkę nożną i baseball, gdy był młodszy, a gdy dorósł, lubiłem oglądać i słuchać wszystkich jego wyścigowych przygód. Kiedy Tyler przestał uprawiać sport, dołączyła do Oxford Baseball League, gdzie przez osiem lat lubiła pracować w budce z przekąskami w Pismo Beach.

W wolnym czasie Pam lubiła oglądać wyścigi, Red Sox, szycie, robienie na drutach, drukowanie, wszelkiego rodzaju rękodzieło i pieczenie. Choć przyznałaby, że niewiele wie o muzyce, zawsze ją lubiła. Nie mogła się doczekać koncertów ze swoim mężem i uwielbiała patrzeć, jak gra na perkusji w zespołach, których był częścią przez lata. Często można ją spotkać tańczącą z przyjaciółmi. Ostatnio z radością obserwowała swojego syna Tylera grającego na perkusji i uczącego się gry na stalowej gitarze pedałowej.

READ  Sprawa byłego urzędnika Liberty Schools wraca do sądu | Wiadomości, sport, praca

Zmarła przez rodziców Herba i Eolę Felker; Jej siostrą jest Paula Felker. jej teściową jest Marjorie Coulomb, teściem jest Kenneth Cox; zięć Kennetha Coxa Jr.; I wiele ciotek i wujków. Została pozostawiona przez kochającego męża Wayne’a Coxa, syna Tylera Coxa, oboje z Oksfordu, córkę Wendy Noble, męża Travisa Noble i wnuczkę Sophię Noble z Harrison. Brat Paul Felker (AKA Hummer) z Oksfordu, Szwagierki, Dennis Donelan z Otisfield i Darlene Taylor z Melbourne na Florydzie, szwagier Stephen Cox z Sanford, Brian Morrell z Waterford i Leslie Cox z Melbourne na Florydzie. ; macocha Arlene Cox z Melbourne na Florydzie; I wiele kochających siostrzenic, siostrzeńców i kuzynów.

Podczas ostatnich dni spędzonych z nami na Ziemi, Pam poprosiła o szczególne podziękowania Androscogenowi za opiekę domową i hospicjum, a zwłaszcza pielęgniarce podstawowej Paulette i asystentce pielęgniarki Hannah, jej mężowi Wayne’owi, synowi Tylera, jej specjalnej siostrzenicy Christinie. oraz rodzinie i innym przyjaciołom, którzy wspierali ją i jej rodzinę w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Nabożeństwa grobowe odbędą się w sobotę 13 listopada o godzinie 13:00 na Cmentarzu Górskim w zachodniej Polsce.

Organizacja jest pod auspicjami Oxford Hills Funeral Services, 1037 Main Street, Oxford. Kondolencje można podzielić się online z jej rodziną pod adresem http://www.oxfordhillsfuneralservices.com

Zamiast kwiatów, rodzina uprzejmie prosi o przekazanie darowizny na Fundusz Olimpiad Specjalnych należący do Pam’s Progress Center.

Centrum Postępu

5 Przednia Ulica

Oksford ME 04270

Uwaga: Pam Cox – Olimpiady Specjalne

” dawny