Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nekrolog: Kevin Patrick Murphy – Lewiston Sun Magazine

Nekrolog: Kevin Patrick Murphy – Lewiston Sun Magazine

Kevina Patricka Murphy’ego

Polska – Kevin Patrick Murphy, lat 69, z Polski zmarł spokojnie 16 marca 2023 r. w swoim domu w otoczeniu rodziny.

Urodzony 11 grudnia 1953 roku jako syn Richarda Williama Murphy’ego i Ann Wehrle Murphy, Kevin lubił spędzać czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza szlaki turystyczne w Maine. Dużo czasu spędzał na pieszych wycieczkach z rodziną i psami. Las zawsze był dla niego wygodnym miejscem.

Kevin kochał sport. Grał w piłkę nożną w szkole średniej i był bardzo aktywny, śledząc sportowe zaangażowanie syna w szkole podstawowej, liceum i na studiach. Pomagał trenerom i był członkiem regionalnych dopalaczy szkół średnich w Polsce. Odegrał kluczową rolę w projektach budowy boisk sportowych. Jego głos w grach zawsze był rozpoznawalny! Kevin był bardzo dobrą lekturą. Szczególnie lubił historię.

Kevin był budowniczym pracującym z innymi i sobą, dopóki nie został pracownikiem Związku Rolników w Paryżu, gdzie był hurtowym przedstawicielem firmy. Pracował tam przez 20 lat, aż do przejścia na emeryturę.

Pozostawił rodziców i rodzeństwo Michaela Murphy’ego i Williama Murphy’ego. Pozostawił żonę Martę Stone. Jego dzieci to Joseph i Elias Murphy, siostra i zięć Sheila i John Haxton, a siostrzenice i siostrzeńcy to Cathy i Brian Levitt, Doug i Andrea Stone, Ruth i Robert Gorman. Ma kilka siostrzenic i siostrzeńców.

Rodzina Shiva będzie siedziała w poniedziałki i wtorki 20 i 21 marca od 15:00 do 19:00

Kondolencje można składać o godz http://www.funeralalternatives.net I https://www.facebook.com/FALewiston

zamiast kwiatów

Prosimy o wpłaty na:

Polska Regionalny Klub Szkół Ponadgimnazjalnych


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.

były