Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nekrolog Helen C. Smith – The Providence Journal

95, z North Providence, zmarła spokojnie w swoim domu 26 marca 2023 r. Helen urodziła się w Johnston w domu, który jej ojciec zbudował po emigracji z Polski. Mieszkała tam przez 75 lat, zanim przeniosła się do swojego mieszkania w North Providence. Ukończyłem Mount Pleasant High School i dostałem listy z hokeja i softballu.

Kościół św. Tomasza był niezłomny w swoim życiu. Tam wyszła za mąż w 1950 roku i tam ochrzczono jej dzieci i wnuka.

Helen pracuje w branży jubilerskiej jako projektant biżuterii od 40 lat. Uwielbiała tę pracę, a szczególnie kochała całą swoją biżuterię. Nigdy nie można jej zobaczyć bez jej specjalnych kolczyków, naszyjników i pierścionków. Po karierze jubilerskiej rozpoczęła drugą karierę jako sekretarka prawna i lubiła spotykać się i pozdrawiać wszystkich ludzi, którzy przekraczali drzwi biura.

Helena była najmłodszą z trzynaściorga dzieci. Ma dwie córki, Sandrę Smith i Debrę Hill, zięcia Raymonda Hilla i wnuka Patricka Hilla. Kochała swoje dzieci, zwłaszcza wnuka.

Wszyscy, którzy znali Helenę, kochali ją za jej pozytywne nastawienie i pomocną naturę. Jej ulubionym wyrażeniem było „Mogę i zrobię to”, które utrzymywało ją przy życiu długo po tym, jak inni się poddali.

Ale najbardziej znana jest z zamiłowania do polskiej muzyki, tańca polki i dumy ze swojego polskiego pochodzenia. Jesteśmy pewni, że w niebie grają polki, a ona uczy anioły nowych kroków.

Wizytacja odbędzie się w czwartek 30 marca 2023 r. w godzinach 8-9 rano w kościele pogrzebowym Tucker Quinn, 643 Putnam Ave (RT 44) Greenville, po czym nastąpi chrześcijańska msza pogrzebowa o godzinie 10 rano w kościele św. Tomasza, 65 Fruit Hill Ulica. ., Opatrzność. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu św. Anny w Cranston. Wizyta informacyjna i kondolencyjna www.theQuinnFuneralHome.com