Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nekrolog dla Jonathana Lee Sappa, Polska, Ohio

Nekrolog dla Jonathana Lee Sappa, Polska, Ohio

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – W sobotni poranek 8 października 2022 r. nasz ukochany 27-letni Jonathan z Polski w Ohio opuścił tę ziemię i wszedł do bram nieba.

Jonathan był ukochanym najmłodszym synem Larry’ego Sappa z Deerfield i Debry (Craig) Fisher z Polski.

Pozostawił także siostry, Rebeccę (Adam) Gibbs, Kristen (Paul) Frassini i Ashlee (Zachary) Baer; bracia Stephen (Mallory) Sapp i Jordan (Michaela) Sapp; przyrodnia siostra, Lindsay (Matthew) Fisher-Hunt; i ojczym, Rob Fisher; siostrzenice i siostrzeńcy, Mason, Gavin, Peyton, Emerson, Cohen, Eli, Barrett, Shepherd, Bella, Nico, Wyatt i inni; oraz liczne ciotki, wujkowie, kuzyni i przyjaciele. Nie możemy sobie wyobrazić osoby, którą spotkał Jonathan, która nie nazwała go od razu przyjacielem.

Jego śmierć poprzedzili dziadkowie, Lloyd i Jane Sapp, Harold i Carol Fahnstock.

Jonathan jest absolwentem Liceum Struthers z 2014 roku i MCCTC z 2016 roku.

W 2018 roku Jonathan spełnił marzenie o pracy w Cedar Point. W 2020 roku Jonathan spełnił swoje największe marzenie o jeżdżeniu kolejkami górskimi. Ostatnio pracował jako kasjer w Giant Eagle w Polsce.

Jonathan miał niesamowitą etykę pracy i czerpał wielką radość z pracy jako kasjer. Jonathan miał wielu klientów w swojej kolejce do kasy z powodu życzliwości, radości i miłości, którą dzielił ze wszystkimi, których spotkał.

Jonatan kochał Pana całym sercem. Kochał swoją rodzinę, miał zaraźliwy śmiech, a jego uściski były legendarne. Lubił koncerty uwielbienia, kolejki górskie i WWE. Jego śmiech jest zaraźliwy, a jego uściski są legendarne. Nauczyliśmy się i będziemy się wiele uczyć ze świadectwa i życia Jonathana, zwłaszcza z jego bezwarunkowej miłości. Swobodnie dzielił się swoją miłością do innych i pasją do życia i zawsze zapraszał innych, aby dołączyli do niego w kolejnej przygodzie. Nie sądzimy, że dowiemy się, dopóki nie dotrzemy do nieba, ilu ludzi dotknął nasz słodki Jonathan.

READ  Cholerny mechaniczny wyczyn. Nowy album z wcześniej niepublikowanymi piosenkami byłego gitarzysty Megadeth, Chrisa Poland

Jesteśmy zdruzgotani, że straciliśmy Jonathana, ale zawsze będziemy wdzięczni za te 27 lat, kiedy byliśmy błogosławieni, że go mamy. Dziękuję Ci Panie za Jonathana. Wiemy, że teraz kłania się z rękami uniesionymi do stóp Jezusa i pociesza nas świadomość, że pewnego dnia znowu z nim będziemy.

Dołącz do nas, aby świętować życie Jonathana w piątek, 14 października 2022 r. o godzinie 11:00 w Heritage Presbyterian Church, 1951 Matthews Road w Youngstown, prowadzonym przez pastor Annie Parker.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić do Cunningham-Becker Funeral Home, 270 N. Main Street, Polska 13 października 2022 r. od 16:00 do 19:00 oraz w piątek 14 października 2022 r. od 10:00 do 10:00 w kościele.

Wizyta www.beckerobits.com Aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Jonathana.

W środę 12 października hołd telewizyjny zostanie wyemitowany w następujących przybliżonych godzinach: 6:47 w WYTV, 9:43 w WKBN, 10:58 w FOX i 20:12 w MyYTV.