Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nekrolog dla Jean Ann Lind, Polska, Ohio

POLSKA, Ohio (MyValleyTributes) – 67-letnia Jean Ann Lind zmarła niespodziewanie we wtorek wieczorem, 27 września 2022 r., w swoim domu.

Jean, znana rodzinie i przyjaciołom jako „Ann”, urodziła się 23 września 1955 roku w New Castle w Pensylwanii jako syn Richarda i Joan (Smith) Westów. Ann wychowała się w Slippery Rock, Pennsylvania przeniosła się do Youngstown w stanie Ohio w 1976 roku i ostatecznie osiedliła się w Polsce w 1991 roku.

Ukończyła Slippery Rock High School w 1973 roku, a następnie ukończyła Szpital św. Franciszka w New Castle School of Nursing.

Ann pracowała w St. Elizabeth’s Hospital, Ohio Heart Institute, DACAS, a później Akron Children’s Hospital, dawniej pawilonie dla kobiet i dzieci na terenie kampusu Beakley, przechodząc na emeryturę w 2008 roku.

Była oddaną córką, żoną, matką, babcią i siostrą, która ceniła czas z rodziną. Ann była wspierającą i dumną babcią, która uczęszczała do szkoły i zajęć sportowych swoich wnuków.

Uczęszczał do Polskiego Kościoła Prezbiteriańskiego.

Ann była utalentowaną rzemieślniczką i lubiła robić na drutach, szydełkować i robić koce dla wielu firm. Lubiła biwakować i pływać łódką po rzece Allegheny w Armstrong Trails, dawniej Mosgrove Campground w Kittanning. Pensylwania. Był miłośnikiem zwierząt, a szczególnie kochał swoich wnuków.

Ann zmarła wcześniej przez swoją matkę, Joan S. Na zachód od Grove City, Pensylwania; Przeżyła ją 46-letni mąż Edwin J., „Ed”, Lind of Poland, którego poślubiła 31 lipca 1976 r.; dwoje dzieci, Megan M. z Polski; (Eric) Zimmers i David M. (Mary) Lind, Struthers; troje wnucząt, David M. Lind, Jr. of Struthers, Aubrey Zimmers i Elliott Zimmers, oboje z Polski, oraz siostra Susan L. Na zachód od Portersville, Pensylwania.

Jej śmierć poprzedził jej ojciec, Richard L. West.

Rodzina i przyjaciele mogą zadzwonić do domu pogrzebowego Davidson-Becker, 11 Spring Street w środę, 5 października 2022 r. od 16:00 do 19:00.

READ  Unia Europejska przegrywa walki sądowe z Węgrami i Polską o spór podatkowy

Rodzina prosi o przekazanie darowizn materialnych na cele charytatywne wybranej przez dawcę w pamięci Matki.

Wizyta www.beckerobits.com Aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Annara.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany we wtorek 4 października w następujących przybliżonych godzinach: 7:10 w FOX, 12:22 w WKBN, 17:08 w MyYTV i 19:27 w WYTV.