Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nekrolog dla Gracelyn Ray Heck, Polska, Ohio

Nekrolog dla Gracelyn Ray Heck, Polska, Ohio

POLSKA, Ohio (MyValleyTributes) – Emily i David Heck powitali na świecie swoją piękną córeczkę, Gracelyn Rae Heck, we wtorek, 15 listopada 2022 r. o godzinie 9:59 wraz z jej piękną mamą, tatą i dziadkami Gracie. Odszedł spokojnie w ramionach ojca. Została wzięta do nieba przez anielskie zastępy, aby być z Jezusem.

Gracie dokonała absolutnego cudu, kiedy w łonie matki zdiagnozowano u niej rzadką wadę chromosomalną, z którą rodzi się tylko garstka dzieci. Dzięki łasce Bożej, wielu odpowiedziało na modlitwy i silnej wierze i wytrwałości jej rodziców, ich mała wojowniczka spędziła wiele godzin po tej stronie nieba, absolutnie kochając każdą sekundę swojego krótkiego życia.

Chociaż jesteśmy całkowicie załamani i zdruzgotani losem rodziny, ich historia jest pięknym świadectwem ich niewiarygodnie silnej wiary i całkowitego zaufania Ojcu Niebieskiemu, a wszyscy wiemy, że wspaniały wpływ Gracie na ten świat będzie wieczny.

Gracie wyjeżdża, by uczcić pamięć o niej, swoich rodzicach, Davidzie i Emily Heck oraz bracie, Davidzie Lee Heck, z północnej Limy; dziadkowie ze strony ojca, David i Cynthia Heck z Canfield; dziadkowie ze strony matki, Christine (Anthony Volpini) Poland Ward; Robert i Kathy Semon z Youngstown, Raymond i Sandy Ward z New Waterford i Marcia Braden z Youngstown oraz kilka ciotek, wujków i licznych kuzynów.

Prywatne nabożeństwo dla rodziny odbyło się w domu pogrzebowym Cunningham-Becker w Polsce, a pochówek na katolickim cmentarzu św. Jana Chrzciciela.

Wizyta www.beckerobits.com Kondolencje dla rodziny Grażyny.

„Otrze z ich oczu wszelką łzę i śmierci już nie będzie ani żałoby, ani płaczu, ani bólu, bo pierwsze rzeczy przeminęły”. Ten, który siedział na tronie, powiedział: Oto czynię wszystko nowe”. Objawienie 21:4-5

READ  50-letnia kobieta bije byłą dziewczynę syna w walce MMA w Polsce