Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nazwany Padraig O’Shaughnessy CSC Academic All-District

Nazwany Padraig O’Shaughnessy CSC Academic All-District

Pierwszy starszy policjant stanu Youngstown Padraiga O’Shaughnessy’ego Został wybrany do 2022-23 College Sports Communicators Academic All-District Team.

Wybrane przez College Sports Communicators drużyny baseballowe Academic All-District® 2023 honorują najlepszych studentów-sportowców w kraju za ich łączne osiągnięcia na boisku iw klasie. Program CSC Academic All-America® oddzielnie przyznaje wyróżnienia baseballowe w czterech dywizjach – NCAA Division I, NCAA Division II, NCAA Division III i NAIA.

Wyróżnieni Academic All-District® przechodzą do karty do głosowania CSC Academic All-America®. Zwycięzcy pierwszej, drugiej i trzeciej drużyny Academic All-America® zostaną ogłoszeni 7 czerwca.

O’Shaughnessy został pierwszym bejsbolistą YSU, który zdobył akademickie odznaczenia w całym dystrykcie od czasów Phillipa Glassera i Johna Snydera w 2021 roku. Jest dopiero trzecim pingwinem od 2013 roku, który zdobył akademickie uznanie w całym dystrykcie. O’Shaughnessy był wybierany do drużyny akademickiej Horizon League w każdym z ostatnich dwóch sezonów. Pochodzący z Polski, Ohio, utrzymuje GPA 3,67 w swoim programie MBA. Ukończył studia licencjackie GPA na poziomie 3,83 na kierunku Business Administration na YSU.

O’Shaughnessy trafia 268 i 503, mając 13 podwójnych, jedną potrójną, dziewięć home runów i 49 RBI całej drużyny w pierwszych 50 meczach sezonu 2023. Zajmuje drugie miejsce w Horizon League z 35 spacerami, piąty z 49 RBI i ósmy z dziewięcioma home runami. Prowadzi także ligę i zajmuje 33. miejsce w kraju z sześcioma zabójstwami. Sześć ofiarnych zabójstw O’Shaughnessy’ego zajmuje drugie miejsce w jednym sezonie w historii programu, a jego 49 RBI zajmuje dziewiąte miejsce w jednym sezonie w historii szkoły.

Aby uzyskać najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące programu baseballowego YSU, śledź @YSUBaseball na Twitterze.