Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nazwa Space uczyniła go jednym z najlepszych pracodawców opieki społecznej w Wielkiej Brytanii

Fundacja Charytatywna BEWSEY została uznana za jednego z najlepszych pracowników opieki społecznej w kraju.

Making Space, które jest oparte na Allen Street, zostało wysoko ocenione w kategorii Pracodawca Roku podczas Great British Care Awards.

Sędziowie powiedzieli, że organizacja „koncentruje się na życzliwości i podtrzymuje żywą i zorientowaną na wartości filozofię.

Organizacja charytatywna – która obsługuje program wsparcia akademickiego w centrum Warrington, a także program dodatkowej opieki Harpers Green w Longbarn oraz programy zdrowia psychicznego, w tym Warrington Day Service – ogłosiła niedawno podwyżkę rocznej płacy o 1700 funtów dla wszystkich pracowników pełnoetatowych.

CEO Rachel Peacock powiedziała: „W Making Space dbamy o naszych współpracowników i z pasją zachęcamy i ułatwiamy im stały rozwój zawodowy i osobisty.

„Nasz zespół ds. rozwoju praktyki oferuje naukę i wsparcie, które umożliwiają naszym kolegom zmianę ich praktyk, zwiększając bezpieczeństwo i wiedzę fachową ludzi, którzy ich wspierają i wspierają rozwój innych”.

„Cieszymy się, że zostaliśmy zwycięzcą regionalnym, a finał krajowy jest świadectwem naszej wyjątkowej pracy i usług opartych na wartościach”, dodał dyrektor wykonawczy działu zasobów ludzkich Phil Orton.

READ  Nowy wyścig w kosmos: urzędnik NASA przedstawia plan sprowadzenia Amerykanów z powrotem na Księżyc i dalej and