Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nawiązaliśmy współpracę z Space and Time w zakresie usług blockchain i gier

Nawiązaliśmy współpracę z Space and Time w zakresie usług blockchain i gier

Wemade Co., Ltd (KOSDAQ: 112040) ogłosiła strategiczne partnerstwo z firmą Space and Time (SxT). Partnerstwo pozwoli robić Aby korzystać ze zdecentralizowanego zestawu narzędzi programistycznych Space and Time do uruchamiania własnych usług i gier typu blockchain.

Wemade Co., Ltd ma kapitalizację rynkową w wysokości 1,4 miliarda dolarów i obsługuje ponad 20 różnych gier typu „play-to-earn” (P2E) we wszystkich gatunkach na swojej platformie gier blockchain WEMIX PLAY.

Gra WEMIX

WEMIX PLAY jest częścią szerokiego ekosystemu, który rozwija WEMIX firmy Wemade. Składa się z sieci głównej WEMIX 3.0 zasilanej tokenem WEMIX (WEMIX/USD) i oferuje szeroki zakres usług, w tym NFT i DeFi.

WEMIX niedawno ogłosił plany uruchomienia warstwy 2 Ethereum, która wykorzystuje Zero-Knowledge Proof (ZKP) w celu poprawy skalowalności przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności i bezpieczeństwa użytkowników.

Wemade i Space and Time będą współpracować przy przyszłym rozwoju zdecentralizowanej infrastruktury nowej generacji, aby stymulować rozwój solidniejszego i skalowalnego GameFi.

Komentując partnerstwo, Shin Kim, dyrektor generalny WEMIX, powiedział:

„Wierzymy, że blockchain jest przyszłością gier, dając graczom większą własność i kontrolę nad ich zasobami cyfrowymi. Wraz z postępującym przejściem blockchain do tradycyjnych gier, partnerstwo z Space and Time pomoże wzmocnić możliwości naszej infrastruktury blockchain i przyczynić się do do naszego zaangażowania w budowanie ekonomii między grami”.

Zestaw narzędzi czasu i przestrzeni dla programistów

miejsce i czas Oferuje pełny zestaw narzędzi programistycznych na jednej zdecentralizowanej platformie. Zapewnia programistom zabezpieczone przed manipulacją indeksowane dane blockchain w czasie rzeczywistym, hybrydowy magazyn danych transakcyjnych i analitycznych (HTAP), bezserwerową bramę API do uproszczonego tworzenia w pełni zdecentralizowanych aplikacji i szybsze wprowadzanie dApp na rynek.

Zapytania uruchamiane w hurtowni danych Space and Time są odporne na manipulacje, ponieważ nowa kryptografia platformy, Proof of SQL, umożliwia inteligentnym kontraktom bezpośrednie uruchamianie zapytań odpornych na manipulacje, co otwiera bogactwo potężnych przypadków użycia opartych na technologii blockchain i w pełni zdecentralizowany stos.

READ  Czy masywne czarne dziury lub galaktyki były pierwsze? Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba może udzielić zaskakującej odpowiedzi

Ponadto twórcy gier, opierając się na przestrzeni i czasie, mogą łączyć dane blockchain w czasie rzeczywistym z danymi generowanymi poza łańcuchem w jedno zapytanie i powiązać wyniki z inteligentnymi kontraktami w łańcuchu.

Dlatego Space and Time pozwoli Wemade ułatwić bardziej wyrafinowane schematy monetyzacji dla swoich gier P2E, przeprowadzać odporne na manipulacje analizy aktywności w grach i zmniejszać koszty przechowywania w łańcuchu poprzez połączenie skalowalnego, zdecentralizowanego magazynu danych z platformą opartą na blockchain.