Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nava Maw dołącza do Little Reindeer Richarda Gada: Wiadomości z 2023 r.: Śmiech: przewodnik po brytyjskich komediach

Filmowanie kończy się na adaptacji Netflix

Nava Mau dołącza do Netflixowej adaptacji Baby Reindeer Richarda Gada.

Aktorka pojawiła się wcześniej w całym Meksyku w krótkotrwałym planie HBO Max i komediodramacie Generation, który jest produkowany przez Lenę Dunham i innych.

Zdjęcia do ośmioczęściowego serialu dobiegły końca, który rozpoczął się jako pokaz sceniczny podczas Edinburgh Fringe 2019, po czym przeniósł się do londyńskiego Busch Theatre, gdzie zdobył nagrodę Oliviera.

Serial opowiada o prawdziwych doświadczeniach komika, który stał się ofiarą prześladowania. Gad zagra Donniego, postać wzorowaną na nim, a Mao zagra jego partnera, Terry’ego.

Jak wcześniej ogłoszono, Jessica Janning — najlepiej znana jako kierownik prac społecznych Diane Pemberley w The Outlaws Stephena Merchanta — zagra prześladowcę Terry’ego.

Wyprodukowany przez należącą do BBC Studios firmę Clerkenwell Films, jak mówi oficjalny zwiastun Netflix, „Baby Reindeer” śledzi relacje pisarza i performera Richarda Gada z jego prześladowcą oraz ich wpływ na niego, do czego jest ostatecznie zmuszony. Stajesz w obliczu głębokiej, głęboko ukrytej traumy.

Gad zdobył nagrodę Edinburgh Comedy Award w 2016 roku za swój program Monkey See, Monkey Do, a aktorami są między innymi BBC Two’s Against The Law, BBC Three’s Clique i Sky Comedy’s Code 404.

Wkrótce będzie można go usłyszeć w animowanym filmie telewizyjnym Niedźwiedź zwany Wojtkiem u boku Billa Pattersona. Film opowiada prawdziwą historię syryjskiego niedźwiedzia brunatnego, który został zakupiony przez polskie wojska podczas II wojny światowej i oficjalnie zarejestrowany jako żołnierz, aby mógł otrzymywać racje żywnościowe, a później spędził życie w zoo w Edynburgu.

Gad rozpoczął swoją karierę jako finalista konkursu Chortle Student Comedy Award 2011.

Rola Mao w Baby Reindeer została po raz pierwszy opisana przez amerykańską stronę internetową Czas dostawy.

READ  Gdzie ja idę? (2018) Recenzja filmu od Al Ain do filmu

opublikowany: 3 marca 2023 r