Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Naughty Dog wie, że The Last of Us Part 1 na PC nie dostarczyło „jakości, jakiej oczekiwałem”

Naughty Dog wie, że The Last of Us Part 1 na PC nie dostarczyło „jakości, jakiej oczekiwałem”

Naughty Dog przeprosił graczy PC za „poziom jakości” w The Last of Us Part 1 i zapewnił fanów, że pracuje nad rozwiązaniem „problemów, które uniemożliwiają niektórym z was korzystanie z gry”.

Studio poinformowało, że poprawka mająca na celu rozwiązanie problemu „jittera w ruchu kamery sterowanej myszą” jest w drodze we wtorek, a „większa łatka z dodatkowymi poprawkami” zostanie usunięta później w przyszłym tygodniu.

Jak niedawno podsumował dla nas Matt, The Last of Us Part 1 wystartowało na PC na początku tego tygodnia po 25-dniowym opóźnieniu, które miało zapewnić, że zadebiutuje „w jak najlepszej formie”. Pomimo tego opóźnienia, kupujący komputery PC na Steamie szybko zaczęli zgłaszać wiele problemów technicznych — w tym niespójną liczbę klatek na sekundę, regularne awarie, zacinanie się, długi czas ładowania i słabą optymalizację — które wkrótce opanowały port. W większości negatywna recenzja na stronie sklepu Valve.

The Last of Us Part I — prezentacja funkcji na PC.

„Wiemy, że niektórzy z was nie doświadczyli jakości Naughty Dog, której się spodziewali” – powiedział Naughty Dog w oświadczeniu opublikowanym na kanałach społecznościowych studia. Nasz zespół ciężko pracuje, aby rozwiązać problemy, które obecnie uniemożliwiają niektórym z was grę, aby zapewnić, że osiągnie poziom jakości, jakiego oczekujecie i na który zasługujecie.

W The Last of Us Part I na PC we wtorek zidentyfikowano poprawkę, która usuwa drgania podczas ruchu kamery sterowanej myszą, niektóre awarie i inne.. Większa łatka z dodatkowymi poprawkami zostanie wprowadzona w dalszej części tygodnia.

„Zachęcamy również graczy, aby upewnili się, że korzystają z najnowszych sterowników graficznych Nvidii, AMD i Intela” – czytamy w oświadczeniu. „Nasz lojalny zespół i partnerzy w Iron Galaxy będą nadal badać i rozwiązywać znane problemy, aby zapewnić wspaniałe wrażenia z The Last of Us Part I, których oczekujesz”.

Naughty Dog niedawno powtórzyło: „Zespół ściśle monitoruje zgłoszenia graczy, aby wspierać przyszłe ulepszenia i łatki”. w jego patch notesach. Gracze mogą zobaczyć, które problemy są obecnie śledzone lub badane na swojej stronie internetowej.

Ale to nie wszystko jest złe. Gracze w pełni wykorzystali niespokojny port PC The Last of Us Part 1, zamieniając jego liczne i absurdalne usterki — od grubych, krzaczastych brwi po niewłaściwą wilgotność — w memy.