Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nasze prognozy dotyczące PS5 i PS4 na rok 2022 – jak to zrobiliśmy?

Nasze prognozy dotyczące PS5 i PS4 na rok 2022 – jak to zrobiliśmy?

Cykl wiadomości dobiegł końca na kolejny rok, więc wybacz nadchodzące „wolne dni wiadomości”, gdy branża gier kończy Boże Narodzenie i Nowy Rok. Mamy nadzieję, że ci się podobało gra roku Jak dotąd zawartość, ale teraz czas zwrócić naszą uwagę na dwie prognozy, które poczyniliśmy na początku 2022 roku. Każda z nich Popchnij pudełko Redaktor zapisał Trzy prognozy na PS5 i PS4 Opierając się ogólnie na całym roku, zobaczymy teraz, kto znalazł się na szczycie.

W zeszłym roku był to czterokierunkowy remis, a każdy redaktor zdobył tylko jeden punkt na trzy możliwe. Czy komuś uda się w końcu zdobyć koronę na 2022 rok? Dowiedzmy Się.

Sammy Parker, redaktor

Nasze prognozy dotyczące PS5 i PS4 na rok 2022 – jak to zrobiliśmy?  2

The Last of Us Factions debiutuje na PS5, PS4 i PC.

byli nadal Oczekiwanie na jakiekolwiek istotne informacje nt Gra wieloosobowa The Last of Us W pracach nad Naughty Dog. Grafika koncepcyjna gry została ujawniona na Summer Game Fest i obiecano więcej wiadomości w 2023 roku, ale to wciąż nie obiecuje wydania do przyszłego roku. Z pewnością nie został wydany w 2022 roku, więc Sammy nie dostał punktu za swoją pierwszą prognozę.

Wydajność otrzyma ogromną aktualizację. „

Podczas gdy Returnal otrzymał bezpłatną aktualizację zawartości w postaci Ascension, która dodała grę w trybie współpracy i tryb nieskończony, Sammy porównał swoje oczekiwanie do Ghost of Tsushima: wersja reżyserska. Housemarque nie posunął się tak daleko z roguelike; Co zabawne, jego wieloletnie przypuszczenie faktycznie się zmaterializowało: wspólne wykonanie. Sami przewidział również premierę peceta, o której niedawno zapowiedziano. W imię świątecznej radości przyznamy mu za to punkt.

Twisted Metal TV Link to Battle Royale na PS5, PS4 i PC.

To kolejna gra, o której – co bardzo zaskakujące – nic nie słyszeliśmy. Przynajmniej oficjalnie. Mówi się, że jest jeszcze w fazie rozwoju w Firesprite Games Zniszcz wszystkie gwiazdy Zespół Lucid Games został odsunięty od projektu, A.J Skręcony metal Tytuł wydaje się być bardzo ważny. Rok 2022 nie był jednak rokiem jego premiery. Brak punktów dla Samiego.

READ  Microsoft twierdzi, że następny Xbox „zapewni największy skok technologiczny w generacji konsol”

1/3 punktu

Robert Ramsey, zastępca redaktora naczelnego

Nasze prognozy dotyczące PS5 i PS4 na rok 2022 – jak to zrobiliśmy?  3

Zostanie ogłoszona nowa gra Final Fantasy, której nikt się nie spodziewał.

Odkąd Robert wypowiedział tę przepowiednię, dwa Final Fantasy Ogłoszone gry: Odrodzenie Final Fantasy VII i Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion. Tego pierwszego oczekiwano bardzo, tego drugiego już nie tak bardzo. według Remake Final Fantasy VII Przejął projekt Square Enix, remake tytułu na PSP Crisis Core: Final Fantasy VII Nie było to aż tak zaskakujące, ale nie było obrzydliwe. Więc damy Robertowi pół punktu tutaj.

Zostanie wydana duża bijatyka oparta na animacji Arc System Works.

Mamy pełen punkt dla Roberta! Uruchom Arc System Works pojedynek DNF W tym roku jest to już „bijatyka oparta na anime” na PS5 i PS4. Od razu.

Zobaczymy Kratosa ujeżdżającego gigantycznego wilka w God of War Ragnarok”.

Robert jest tak nieugięty w tej prognozie, że udało mu się to już drugi rok z rzędu. Jednak wybierzmy to. Kratos w żadnym momencie nie jeździć Gigantyczny wilk w God of War Ragnarok. Jasne, jest przeciwko jednemu i za to dajemy ci pół punktu, ale Kratos nie tylko siedzi na grzbiecie wielkiego wilka i mówi mu, żeby go gdzieś zabrał. Odpowiedni!

2/3 pkt

Stephen Tilby, zastępca redaktora

Nasze prognozy dotyczące PS5 i PS4 na rok 2022 – jak to zrobiliśmy?  4

PSVR 2 wystartuje w drugiej połowie roku wraz z bezpłatną wersją próbną Astro Bota.

Przepraszam, Stefanie, byłam taka pełna nadziei! PSVR2 brakuje tylko dwóch miesięcy do 2022 r., zamiast wystartować pod koniec lutego 2023 r. NOWOŚĆ Astrobot Gra nie została jeszcze potwierdzona, więc nie ma dla pana punktów.

WipEout wraca na PS5 i przechodzi na GaaS.

komórka ścierać Ta gra jest niestety jedyną akcją wyścigową, którą Steven widział z serii w 2022 roku. W tym roku nie było nowej gry WipEout na PS5, więc nie możemy powiedzieć, czy franczyza przyjmie gry jako trasę serwisową .

READ  „Bardzo boję się pająków”

Kratos jest pijany podczas God of War Ragnarok.

Daj spokój, chłopcze, czy Kratos nie byłby taki głupi, upijając się, kiedy miał pod ręką Ragnarok! O ile w grze nie ma ukrytej tajnej sceny, Kratos nie upija się w God of War Ragnarok.

0/3 punktów

Liam Croft, zastępca redaktora

Nasze prognozy dotyczące PS5 i PS4 na rok 2022 – jak to zrobiliśmy?  5

Zestaw słuchawkowy Sony PSVR nowej generacji nie zostanie jeszcze wydany w 2022 roku.

prawidłowy! Premiera PSVR2 22 lutego 2023 r.; Nie został uruchomiony na czas do 2022 roku. Łatwy punkt Liam.

Gran Turismo 7 uzyska najwyższą ocenę Metacritic ze wszystkich PS5, PS4 wydanych wyłącznie w 2022 roku”.

Moja droga, odwróć teraz wzrok zakłopotany, Hossam. Gran Turismo 7 Udało mu się uzyskać przyzwoitą ocenę Metacritic na poziomie 87, kiedy wystartował w marcu, ale już został pokonany Horyzont Zakazany Zachód i God of War Ragnarok. Ten pierwszy uzyskał 88 punktów, a drugi imponującą liczbę 94. Liam był bardzo optymistycznie nastawiony do powrotu tradycyjnego Gran Turismo.

Firesprite Games pokazuje, o co w tym wszystkim chodzi.

Kolejne oczekiwanie Liama ​​nigdy się nie spełniło. I uważał, że Firesprite Games, które niedawno przejęło, będzie jednym z najważniejszych deweloperów w 2022 roku, ponieważ wypuściło nowe IP i zapowiedziało kolejną grę na 2023 rok. Niestety nic takiego się nie wydarzyło. Nadal wygląda na to, że studio ma możliwość robienia tych rzeczy, ale Liam był co najmniej dość szybki. Tu nie przyznaje się punktów.

1/3 punktu


Z dwoma punktami na trzy możliwe, zastępca redaktora naczelnego Robert Ramsey wygrywa w tym roku! Może spodziewać się gromkich braw na naszym kanale Slack, gdy wszyscy wrócimy z przerwy świątecznej. W nowym roku będziemy mieli więcej prognoz na PS5 i PS4 na rok 2023, ale do tego czasu pogratulujcie nam wszystkim w komentarzach poniżej. Nawet Stephen, mimo że nie zdobył ani jednego punktu. Wciąż cię kochamy, Stefanie.

READ  Apple podobno zatrudnia szefa PR ds. rozszerzonej rzeczywistości w firmie Meta