Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Następna aktualizacja Battlefield 2042 ożywi dzikie poduszkowce

Electronic Arts mówi przedpremiera Pole bitwy 2042 Popraw to wydany wczoraj „Pomóż poprawić płynność rozgrywki” i obiecał, że nadejdą kolejne zmiany, w tym poprawki mające na celu ożywienie żołnierza i zmniejszenie mocy poduszkowca.

Nadchodzące zmiany są szczegółowo opisane w wątku tweetów:

Zobacz więcej

  • odrodzenie żołnierza: Jesteśmy pewni, że zidentyfikowaliśmy przyczynę problemu, który zawsze uniemożliwiał ci powrót do zdrowia, zwłaszcza gdy gracz znajduje się w bliskiej odległości od sąsiedniej geometrii. Napraw to po drodze. Osobno zbliżamy się do potencjalnej poprawki po stronie serwera dla graczy, którzy w rzadkich przypadkach nie mogą się ponownie pojawić. Jeśli poprawka po stronie serwera nie jest zainstalowana, mamy już inne rozwiązanie dla naszej następnej aktualizacji.
  • Interakcja UAV-1: Tymczasowo usunęliśmy to, ponieważ możemy ocenić, jak najlepiej zachować równowagę i zabawę. Ta praca jest już zakończona i będziemy chcieli ją ponownie włączyć wraz z następną aktualizacją.
  • Brakujący sprzęt: Występuje rzadki problem, który czasami może spowodować, że połączenie danych nie powiedzie się od nas. Został on już naprawiony i obecnie jest w trakcie testowania. Chętnie udostępnimy to wszystkim wszystkim i upewnimy się, że nie będziecie sfrustrowani koniecznością ponownego łączenia się z serwerem.
  • wyważanie samochodu: Poduszkowiec LCAA zostanie ponownie wyposażony w lżejszy pancerz, co obniży jego wytrzymałość, dostrajamy niektóre jego bronie, MD540 Nightbird również będzie miał podobne uzbrojenie. Uważnie monitorujemy wczesny balans pod kątem przyszłych zmian