Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

NASA opóźnia start SpaceX Crew-3 do 3 listopada

NASA opóźnia start SpaceX Crew-3 do 3 listopada

Będziesz musiał poczekać trochę dłużej, aby obejrzeć trzecią załogową misję NASA od SpaceX. NASA ma opóźnienie Załoga-3 wystartuje od wczesnego Halloween do 1:10 ET 3 listopada. Agencja skomentowała niepowodzenie jako „niekorzystną” pogodę. Prawdopodobnie nie będzie dalszych opóźnień, ponieważ urzędnicy spodziewają się, że do nowego dnia pogoda będzie w 80 procentach ładna. Żyj poza wiekiem premiery Kanał NASA Rozpocznie się 2 listopada o 20:45.

Załoga-3 zabierze astronautów NASA Raję Chari (dowódcę misji), Toma Marshburna i Kaylę Barron na Międzynarodową Stację Kosmiczną wraz z Matthiasem Maurerem z ESA. Oczekuje się, że zadokuje o 23:00 ET 3 listopada i pozostanie do końca kwietnia 2022 roku.

Loty załogowe SpaceX są nadal stosunkowo rzadkie. Załoga -1 Został wystrzelony w listopadzie 2020 roku, podczas gdy Crew-2 jeszcze nie wystartował Do kwietnia 2021. Załoga 3 i ostatni wszyscy cywile Inspiracja4 همة misja Są to kroki w kierunku uczynienia tych ruchliwych lotów względnie rutynowymi — najlepiej, że wkrótce będziesz tak samo wolny od wydarzeń, jak inne loty SpaceX.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Sprzedany! Licytacja płaci 28 milionów dolarów za wolne miejsce na lot kosmiczny z Jeffem Bezosem | przestrzeń