Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Naładuj, ponownie połącz, ponownie aktywuj |  Manila Times

Naładuj, ponownie połącz, ponownie aktywuj | Manila Times

Od bezsenności wywołanej stresem, po kryzys miłości własnej, ostatnie dwa lata pogłębiły problemy zdrowotne milionów ludzi. Bardziej niż kiedykolwiek ludzie szukają praktyk wellness, które pomogą im się zrelaksować i poradzić sobie ze stresem życiowym, a także dadzą im impuls do podjęcia następnego dnia.

Olejek do włosów i ciała Boost Shine-on został wzbogacony w 100% naturalny i biodegradowalny olejek z mandarynki i bergamotki.

Łącząc 46 lat doświadczenia w rytuałach pielęgnacyjnych z podstawową filozofią aktywistów, że piękno powinno pielęgnować ludzkiego ducha, The Body Shop wprowadził na rynek najnowszą linię produktów wellness.

Dla The Body Shop zdrowie to znacznie więcej niż tylko trend w urodzie, to pomaganie ludziom naładować się, połączyć i odmłodzić, aby byli gotowi na podbój świata.

Mgiełka Sleep Calming Pillow Mist jest wzbogacona w 100% naturalne i biodegradowalne olejki eteryczne z lawendy i wetywerii dla lepszego snu.

Mgiełka Sleep Calming Pillow Mist jest wzbogacona w 100% naturalne i biodegradowalne olejki eteryczne z lawendy i wetywerii dla lepszego snu.

Otrzymuj najnowsze wiadomości


Dostarczone do Twojej skrzynki odbiorczej

Zapisz się do codziennych biuletynów z Manila Times

Rejestrując się za pomocą adresu e-mail, potwierdzam, że zapoznałem się i akceptuję Warunki świadczenia usług oraz Politykę prywatności.

Opracowany przez ekspertów pakiet Nature’s Wellness Suite zawiera trzy transformujące działania: sen, wzmocnienie i oddychanie.

Seria z certyfikatem wegańskim, nasycona silnymi olejkami eterycznymi, starannie skomponowana w trzy nowe unikalne mieszanki zaprojektowane specjalnie, aby zaspokoić podstawowe potrzeby. Zmysłowe tekstury uwydatniają codzienny rytuał i są dostarczane w wysoce zrównoważonych opakowaniach, wykorzystujących najwyższej jakości materiały szklane i aluminiowe.

Sen: śpij lepiej, obudź się silniejszy. Pandemia i częste przestoje miały katastrofalny wpływ na zdolność wielu ludzi do regulowania snu.

W związku z tym marka wprowadza nową, aromatyczną i soczystą linię produktów do spania o bardzo zmysłowej konsystencji i relaksującym i relaksującym zapachu. Wzbogacona w 100 procentowo naturalne i biodegradowalne olejki eteryczne, co do których udowodniono klinicznie, że pomagają lepiej spać, seria obejmuje balsam do włosów i ciała do spania, balsam nasenny do ciała, mgiełkę uspokajającą poduszkę do spania i olejek eteryczny nasenny.

READ  Odbieraj produkty prosto z ich farm na malowniczej bramie Rim Ranch

Zatrzymaj się i złap oddech, gdy osiągniesz swój limit dzięki mieszance olejków eterycznych Breathe z The Body Shop.

Zatrzymaj się i złap oddech, gdy osiągniesz swój limit dzięki mieszance olejków eterycznych Breathe z The Body Shop.

Boost: Podnieś umysł i ciało. Aktywuj umysł i przygotuj się na podbój świata dzięki serii Boost od The Body Shop. Ta mieszanka ożywia smak dzięki słonecznemu i cytrusowemu zapachowi, przypieczętowanemu cudownym kwiatowym zapachem. Znane ze swoich potężnych właściwości rewitalizacji ciała, zapachy mandarynki i bergamotki można znaleźć głównie na plażach Kalabrii, wytwarzanych przez tradycyjnych włoskich producentów, którzy nigdy nie tracą ani kropli.

Zyskaj pozytywną energię i dobre wibracje dzięki czteroetapowej rutynie, stosując Boost Uplifting Hair and Body Wash, Bouncy Boost Whipped Body Cream, olejek do włosów i ciała oraz olejek eteryczny.

Oddychaj: połącz się ponownie i znajdź spokój. Pozbądź się zapracowanego umysłu dzięki rutynie oddechowej z The Body Shop. Jest wzbogacony w 100% naturalny, biodegradowalny eukaliptus z farm w chińskiej prowincji Yunnan, które wspierają drobnych producentów oraz organiczny rozmaryn z rodzinnych gospodarstw w Hiszpanii.

Rozkoszuj się wewnętrznym spokojem i odkryj lekką konsystencję dzięki lakierowi do ciała Breathe Whisked Body Polish, żelowemu kremowi Breathe Weightless Body Gel, mieszance olejków eterycznych Breathe i odżywce Breathe Calm.

Nowa kolekcja Wellness: Sleep, Boost i Breathe jest dostępna w The Body Shop i jego sklepie internetowym www.thebodyshop.com.ph.