Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najtrudniejsze obecnie osiągnięcia Fall Guys są znacznie łatwiejsze do odblokowania

Najtrudniejsze obecnie osiągnięcia Fall Guys są znacznie łatwiejsze do odblokowania

Fall Guys ma kilka dość wymagających osiągnięć, ale jedno z nich jest łatwe do odblokowania i prawdopodobnie najtrudniejsze dzięki nowemu, ograniczonemu czasowo trybowi rozgrywki.

Jeśli przejdziesz przez to Osiągnięcia Fall Guyschcesz pop nieomylne osiągnięcie Przed usunięciem trybu gry Sweet Thieves z kolorowej gry wieloosobowej pełnej fasoli.

Jak łatwo odblokować osiągnięcie Fall Guys Infallible

Wyczyn Nieomylny wymaga wygrania pięciu odcinków z rzędu, co jest niezwykle ważnym pytaniem, jeśli grałeś w którymkolwiek z regularnych programów. Chociaż osiągnięcie można odblokować, jeśli zbierzecie dobrą grupę przyjaciół i wszyscy się połączycie, najłatwiejszym sposobem spełnienia wymogu Nieomylności jest granie w nowe promocje, które są dodawane okresowo. Najłatwiejszy ze wszystkich jest Sweet Thieves, który akurat zostanie uruchomiony w ciągu najbliższych kilku dni.
Sweet Thieves to jednorundowy, zespołowy program, który trwa trzy minuty. Jedna drużyna ma za zadanie chronić słodycze, znaleźć złodziei i wysłać ich do więzienia poprzez ich schwytanie. Druga drużyna, która może stać się niewidzialna, jeśli będzie szedł powoli, musi ukraść cukierki i przynieść je do swojej bazy, aby zdobyć punkty. Jeśli grasz w Sweet Thieves z czteroosobową drużyną i połączysz się, możesz łatwo wygrać pięć licytacji na skok, ale nawet jeśli grasz sam, nadal masz dużą szansę na wygranie pięciu licytacji z rzędu. takie jak Tony Toostic pisze w Przewodnik po nieomylnych osiągnięciachJeśli się bronisz, upewnij się, że stoisz obok cukierka i nie ruszaj się. Złodzieje są prawie niemożliwe, aby w ten sposób zabrać cukierki. Jeśli jesteś złodziejem, będziesz musiał pracować ciężej i mieć nadzieję, że nie natkniesz się na drużynę defensywną ze strategią blokowania. Jeśli chcesz to zrobić z zespołem, warto sprawdzić i dołączyć do niektórych Jesienne sesje wzmacniające facetów Już dostępny.

READ  Plotka: Możliwe zrzuty ekranu z pokładu nowego „ukończonego” emblematu ognia w Internecie

Jeśli grasz sam, będziesz potrzebować trochę szczęścia, jeśli chodzi o zdobycie kompetentnych kolegów z drużyny, ale jeśli nie wygrasz pięć razy z rzędu, Sweet Thieves jest tak krótki, że możesz szybko przebijać rundy, aż do ciebie gotowe. W końcu to dostajesz. Infallible wyszedł solo ostatniej nocy podczas mojej drugiej próby odblokowania osiągnięcia, a jeśli ja mogę to zrobić, każdy może!

Widzieliśmy wiele odblokowań od czasu premiery Sweet Thieves i prawdopodobnie zobaczymy więcej, dopóki program nie zostanie usunięty z rotacji 12 lipca. Jeśli przegapiłeś ten, Sweet Thieves prawdopodobnie wrócą później w tym roku.

Czy użyjesz Sweet Thieves do odblokowania Nieomylnego? Daj nam znać w komentarzach.