Economy

Najszybciej rozwijające się firmy Kent, utworzone przez Kreston Reeves i KM Group

W dniu dzisiejszym po raz pierwszy zaprezentowano listę Zrównoważony Rozwój 100 – zestawienie najszybciej rozwijających się firm województwa.

Zastępuje naszą coroczną listę MegaGrowth 50 – ze wszystkimi wymienionymi na liście nie tylko dzięki sukcesom w okresie 12 miesięcy, ale także dzięki trwałemu przyrostowemu wzrostowi.

Opracowane przez księgowych i konsultantów biznesowych Kriston Reeves, dzielenie się KM Media GroupPrzedstawia obraz tego, w jaki sposób firmy budowały swój sukces przez kolejne lata, aby osiągnąć dobrobyt zarówno dla siebie, jak i społeczności, którym służą.

Ujawnia to, że pomimo wszystkich wyzwań, przed jakimi stanęły firmy w ostatnich latach, podstawa gospodarcza hrabstwa opiera się na solidnych podstawach finansowych.

Lista została opracowana przez konsultantów biznesowych i księgowych Kriston Reeves
Lista została opracowana przez konsultantów biznesowych i księgowych Kriston Reeves

Rob Sellers, Partner, Audyt i Ubezpieczenia w Kreston Reeves, który ma biura w Canterbury, Sandwich i Chatham, wyjaśnia: „Celem listy jest identyfikacja 100 najbardziej zrównoważonych finansowo firm w Kent.

„Jest to lista tych firm, które osiągnęły wzrost zysków, które zostały utrzymane w branży, aby zapewnić, że pozostaną zrównoważone finansowo w niepewnym środowisku gospodarczym, które chroni ich firmy i pracowników”.

Numery od 1 do 10 na liście zrównoważonego rozwoju 100
Numery od 1 do 10 na liście zrównoważonego rozwoju 100

Użyte liczby opierają się na najnowszych obliczeniach z dnia 23 marca 2021 r., dostarczonych w Companies House. Wszystkie wymienione osoby przez cztery kolejne lata osiągały zysk ze swojej działalności handlowej.

Prezentuje różnorodne branże, a wszystkim biegaczom należą się zarówno gratulacje, jak i podziw za ich wysiłek.

Profile firm z Wielkiej Piątki to:

Numery od 11 do 20 listy zrównoważonego rozwoju 100
Numery od 11 do 20 listy zrównoważonego rozwoju 100

1. Drewno proste

Czasami dobre, staromodne praktyki biznesowe oparte na wiedzy eksperckiej, obsłudze klienta i konkurencyjnych cenach mogą przynieść duże zyski.

Więc jeśli byłeś na rynku produktów do wykańczania drewna, prawdopodobnie słyszałeś o stale rozwijającej się firmie Wood Finishes Direct, która stała się dostawcą numer jeden w Wielkiej Brytanii.

Firma działa na rynku od ponad 15 lat, prowadząc sklep wraz z powierzchnią administracyjną i magazynową w Folkestone, a obecnie zatrudnia około 150 pracowników. Imponujący sklep internetowy obsługuje klientów w całym kraju.

READ  Oto cztery platformy, które pomogą Ci doskonalić umiejętności gotowania
Numery 21-30 na 100 Liście Zrównoważonego Rozwoju
Numery 21-30 na 100 Liście Zrównoważonego Rozwoju

Jest to hub dla pełnej gamy specjalnie wyselekcjonowanych towarów – wybranych na podstawie jakości, a nie marż – i szczyci się wiedzą i doświadczeniem swoich pracowników, aby móc zapewnić klientom odpowiednie narzędzia do pracy. Ponadto udostępnia również przewodniki „jak to zrobić” na platformach mediów społecznościowych, aby jeszcze bardziej pomóc klientom.

Podobnie jak wiele osób w branży DIY, firma skorzystała na zwiększonym popycie w 2020 r., ponieważ wielu wykorzystało zamknięcie, aby zainwestować w swoje domy. Zysk zatrzymany wzrósł czterokrotnie do prawie 2,7 miliona funtów w tych najbardziej burzliwych latach.

Jego kulminacją był stały wzrost zysków zatrzymanych, które w ciągu ostatnich czterech lat wzrosły o 1 605%.

Numery 31 do 40 listy zrównoważonego rozwoju 100
Numery 31 do 40 listy zrównoważonego rozwoju 100

2. Grupa Gallaghera

Grupa Gallagher z siedzibą w Aylesford wymaga krótkiego wprowadzenia i jest jedną z wiodących firm budowlanych, inżynieryjnych, montażowych i deweloperskich na południowym wschodzie.

Zatrudniając ponad 300 pracowników, w ciągu 45 lat zbudowała godną pozazdroszczenia reputację i nie wykazuje oznak spowolnienia, ponieważ jej rozwój nadal utrudnia jej sukces.

Rysunki 41-50 z listy zrównoważonego rozwoju 100
Rysunki 41-50 z listy zrównoważonego rozwoju 100

Jej podstawowa działalność i roboty inżynieryjne działają na południowym wschodzie, podczas gdy umowy dotyczące nieruchomości i budowy znajdują się głównie w Kent, Surrey, Sussex i Essex. Jej działalność w zakresie kruszyw dostarcza szeroką gamę kruszyw i gotowych mieszanek betonowych w całym Kent.

Jego wzrost w ciągu ostatnich czterech lat był niezwykły – odnotował wzrost o 1422,7%, z kulminacją w zyskach zatrzymanych w wysokości 7,3 miliona funtów w zeszłym roku.

Wykresy 51-60 z listy zrównoważonego rozwoju 100
Wykresy 51-60 z listy zrównoważonego rozwoju 100

3. Usługi kontraktowe inspiracji

Eksperci od dachów, Inspire Contract Services z Bromley, zdobyli godną pozazdroszczenia reputację dzięki swoim zakresom usług.

Dzięki kadrze zarządzającej z ponad 35-letnim doświadczeniem oferuje tradycyjne i innowacyjne rozwiązania dachowe wraz z towarzyszącymi usługami budowlanymi i konstrukcyjnymi dla budynków komercyjnych i przemysłowych.

Numery 61 do 70 listy zrównoważonego rozwoju 100
Numery 61 do 70 listy zrównoważonego rozwoju 100

Firma działa głównie na południowym wschodzie – skupiając się na Kent i kluczowych hrabstwach, ale ma doświadczenie w pracy w całej Wielkiej Brytanii.

READ  Stowarzyszenie Qatari Businessmen Association organizuje ponad 40 spotkań dla firm z Kataru i Polski

Ostatni wzrost odnotował imponujący wzrost rok do roku, ponieważ najnowsze dane finansowe wykazały zatrzymany zysk w wysokości 4,3 miliona funtów – wzrost o 1,395%.

Ryciny 71-80 z listy zrównoważonego rozwoju 100
Ryciny 71-80 z listy zrównoważonego rozwoju 100

4. Magazyn (Kent)

Dla miłośników profesjonalnego manicure, główna działalność The Stockroom (Kent) – Pure Nails – będzie znajoma.

Firma z siedzibą w Gillingham przeszukuje świat w poszukiwaniu formuł, a następnie prosi stylistki paznokci, aby sprawdzały je przez trzy do sześciu miesięcy, zanim wybrały swoje zalecenia dotyczące przechowywania.

Ryciny 81-90 listy zrównoważonego rozwoju 100
Ryciny 81-90 listy zrównoważonego rozwoju 100

I dzięki — po części dzięki ogromnemu sukcesowi Halo Gel Polish — zatrzymane zyski wzrosły, odkąd firma zaczęła je gromadzić pięć lat temu. W ciągu ostatnich czterech lat wzrosła o 1,395% do 1,7 miliona funtów.

Firma została założona ponad 20 lat temu przez Tony’ego Palmera i jego syna Nathana, który obecnie jest jej dyrektorem zarządzającym.

Numery od 91 do 100 na liście zrównoważonego rozwoju 100
Numery od 91 do 100 na liście zrównoważonego rozwoju 100

5. WJ Blake

WJ Blake ma za sobą cztery wyjątkowe lata – dodając prawie 1 milion funtów zatrzymanych zysków do jej zysku netto rok do roku.

Firma, która określa się jako zajmująca się wynajmem i leasingiem maszyn i urządzeń budowlanych i inżynieryjnych, posiada kilka sieci.

Większa część jej spółki zależnej, firmy Davey Civils z Romney Marsh. Staliśmy się bardzo szanowanym regionalnym wykonawcą na południowym wschodzie, dostarczającym podziemne rozwiązania inżynieryjne dla klientów zajmujących się autostradami, wodociągami i obiektami komercyjnymi. Dzięki swojej wiedzy eksperckiej szczyci się realizacją projektów na czas i w budżecie.

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment