Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najnowsze wiadomości podróżnicze: Nowe wezwania do anulowania testów przed przeglądem podróży Covid

a Brytyjska firma narciarska zwróciła uwagę na niszczycielski wpływ trwającego francuskiego zakazu podróżowania, przewidując, że może to kosztować ośrodki narciarskie nawet 600 milionów euro w trakcie sezonu.

rzecznik firma narciarska oxford Powiedział:

Ponieważ francuskie kurorty nadal apelują do rządu o złagodzenie obecnych ograniczeń, my, jako agent z Wielkiej Brytanii, nadal patrzymy z klifu, bez wskazania daty rewizji lub zmiany ograniczeń.

Kiedy ogłoszono pierwsze ogłoszenie, Christophe Laffaut, dyrektor Val d’Isère powiedział: „To katastrofa gospodarcza. Żadna firma w żadnym sektorze nie może tego osiągnąć, przegrywając 42 procent ich klientów Za dwa dni.’

Od tego czasu ośrodkom we Francji mówiono, że otrzymają wsparcie finansowe, aby wypełnić pustkę pozostawioną przez nieobecny brytyjski zespół. W 2018 r. przychody wygenerowane przez ośrodki narciarskie we Francji wyniosły 1,4 miliarda euro (Statista 2018), która opiera się na danych pana Lafauta, które wskazywałyby na ogólnokrajową ofiarę finansową w wysokości ponad 600 milionów euro – I choć rząd centralny podobno to „zapełnił”, to spłata tego długu przypadnie na długie lata na obywateli Francji, którzy już domagają się naszego powrotu.

W miarę zbliżania się Nowego Roku do przysłowiowej „nieobecności” tych, którzy chcą podróżować do Francji, nadal oceniamy 72 procent naszych klientów, którzy nadal chcą podróżować do Francji w tym roku, którzy wciąż mają perspektywę ekscytujących i kuszących podróży , choć (przynajmniej na razie) prawie niemożliwe.

Pozostajemy pozytywnie nastawieni do zapowiedzi nowego roku, z korzyścią dla branży turystycznej w Wielkiej Brytanii i naszych gospodarzy we Francji, ale także dla naszych klientów, którzy nadal są chętni, aby tej zimy wybrać się na francuskie stoki. Śnieg jest głęboki, niebo błękitne, a po 18-miesięcznej przerwie windy kręcą się