Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najnowsze wiadomości dotyczące podróży: rząd USA wezwał do przemyślenia zakazu podróżowania w Wielkiej Brytanii

Tto liczba Miejsca na zieloną listę wakacyjnych miejsc Wygląda na to, że w przyszłym tygodniu wzrośnie dzięki popularnym miejscom wakacyjnym مع Niemcy i Włochy Prowadzenie wyścigu o awans.

Oczekuje się, że sekretarz ds. transportu Grant Shapps ogłosi kolejną rundę zmian w rządowym systemie podróżowania z sygnalizacją świetlną w przyszłym tygodniu, która zostanie wdrożona 9 sierpnia.

Eksperci branżowi zaczęli spekulować, które kraje mogą być w kolejce do przeniesienia z listy bursztynowej na zieloną, przy czym jeden twierdzi, że ma „inżynierię wsteczną” algorytm używany przez Wspólne Centrum Bezpieczeństwa Biologicznego (JBC) do oceniania krajów. Robert Boyle, były strateg w Bibliotheca Alexandrina, przewiduje również Niemcy i Włochyإيطالي Austriai Litwai Polska i Słowacja Walczą o zielone światło na letnie wakacje.

Podobnie Paul Charles, dyrektor generalny biura doradztwa turystycznego The PC Agency, również ocenił możliwości Niemiec i Włoch wraz z Kanada, ten Republika Czeska i Słowenia.

Telegraph rozumie, że 77 krajów objętych przeglądem przez rządowych naukowców za potencjalny ruch, ale źródła rządowe ostrzegają, że wielu z nich może nie dokonać cięcia po zakończeniu oceny.

Jednak nadzieje pozostają duże zarówno w Niemczech, jak i we Włoszech, gdzie przypadki są imponująco niskie w porównaniu z innymi popularnymi miejscami w Europie, odpowiednio 13,39 na 100 000 i 51,28. Z kolei w Hiszpanii wskaźnik wynosi 385,42, aw Grecji 180,65 – oba kraje są zagrożone dołączeniem do Francji na liście „Amber Plus”.

READ  Uciekające słonie zostawiają w Chinach 500 kilometrów zniszczenia | Chiny