Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najnowsze plotki o specyfikacji Pixel Watch pokazują, że Google stara się stworzyć flagowca

Najnowsze plotki o specyfikacji Pixel Watch pokazują, że Google stara się stworzyć flagowca

Wygląda na to, że nadchodzący Pixel Watch Google będzie flagową grupą, która będzie konkurować z Samsungiem Najnowsze zegarki Galaxy i Apple Watch, zgodnie z Wyciekły nowe specyfikacje 9do5Google. Dla mnie 9-5W jego raporcie będzie można uzyskać komórkową wersję urządzenia do noszenia, które będzie miało baterię 300 mAh (mAh).

Niekoniecznie istniała opcja komórkowa dla Pixel Watch. Trochę tani inteligentny zegareka nawet niektóre Wysokiej jakości modele zorientowane na fitness-Zależy od telefonu, aby się połączyć. Jeśli plotki są dokładne i istnieje model komórkowy Pixel Watch, wzmacnia to przekonanie, że Google może nie próbować uczynić swojego zegarka mniejszą lub tańszą alternatywą – chce tego atrakcyjnego rynku masowego.

Jeśli chodzi o baterię, jej pojemność fizyczna wydaje się pasować do rozmiaru zegarka. Jednak prawie niemożliwe jest, aby wiedzieć, co oznacza ta wartość w miliamperach, jak długo będzie trwać między ładowaniami.

Kiedy krawędźKomentarz Dan Seifert porównał Apple Watch Series 7 41 mm do Galaxy Watch 4 Classic 42 mm i stwierdził, że oba mają znacznie różne poziomy wytrzymałości. Dawno, dawno temu był to Galaxy Watch sok się skończył Podczas gdy Apple Watch był na poziomie 52 proc. (choć następnego dnia udało mu się go zdobyć) kilka godzin więcej pozagalaktyczny po pewnych modyfikacjach). Jednak bateria Apple Watch nie jest ten który Dużo większy; Jego pojemność to 284 mAh, podczas gdy bateria Galaxy jest oceniana na 247 mAh.

To, co naprawdę ma znaczenie, jeśli chodzi o żywotność baterii urządzeń do noszenia, to ich funkcje i procesor. Oba są w tym momencie nieznane dla zegarka Pixel, chociaż oczywiście nie będzie on miał elektronicznego wyświetlacza papierowego, który na to pozwala Czas na kamyk Korzystaj z baterii 250 mAh przez ponad tydzień.

READ  Kuzyn Jake’a Abrahama spełnia „ostatnią obietnicę”, którą złożyła mu przed śmiercią

Wielkim pytaniem bez odpowiedzi jest to, jakiego chipa użyje Google – Snapdragon Wear 4100 lub 4100 Plus firmy Qualcomm, Nie pojawił się od wielu godzin chociaż był? To już od jakiegoś czasu? Obecnie nieujawnione Układ nowej generacji firmy Qualcomm? Chipy Samsung Exynos z których korzysta w godzinach prywatnych? a niestandardowy procesor tensoraNa przykład Google używa Pixela 6? Istnieje wiele opcji – niektóre nieznane, inne mogą być złym znakiem żywotności baterii.

Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać, aby się dowiedzieć – plotka głosi, że Google może ogłosić Pixel Watch na konferencji I/O, która rozpocznie się za kilka tygodni. 11 maja. Jeśli chcesz wcześniej przyjrzeć się jego urządzeniom, masz szczęście – ktoś opublikował mnóstwo jego zdjęć zatrudnienie I wyłączanie Nadgarstek twierdzi, że znajomy znalazł urządzenie leżące w barze, Styl iPhone’a 4. Być może Sundar Pichai zrobi plik Ten sam żart Steve’a Jobsa Kiedy ogłosił Pixel Watch, mówiąc „Zatrzymaj mnie, jeśli już to widziałeś”.