Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najnowsze: Luc de Jong kontuzjuje kolano poza Euro 2020 | Sporty

Najnowsze wieści z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej:

Zakończyły się Mistrzostwa Europy holenderskiego napastnika Luke’a de Jonga.

Holenderski Związek Piłki Nożnej powiedział, że De Jong doznał kontuzji kolana podczas wtorkowego treningu i opuścił obóz treningowy drużyny.

Napastnik Sewilli rozegrał 38 meczów dla Holandii. Nie rozpoczął żadnego z meczów grupy C, ale brał udział jako późny zmiennik w pierwszych dwóch meczach Euro 2020.

Trener Holandii Frank de Boer zaczął dwa razy z Woutem Weghorstem obok Memphis Depay i raz z Donyellem Malenem.

Holandia wygrała wszystkie trzy mecze w fazie grupowej, ale wciąż czekają, aby dowiedzieć się, z kim zmierzą się w 1/8 finału w niedzielę w Budapeszcie.

Ostatnie mecze grupowe na tegorocznych Mistrzostwach Europy określą skład 1/8 finału.

Hiszpania wciąż stara się zapewnić sobie miejsce w następnej rundzie Euro 2020 i zmierzy się ze Słowacją w Sewilli. Szwecja zagra w tym samym czasie z Polską w Sankt Petersburgu. Reprezentacja Szwecji potwierdziła już swoje miejsce w 1/8 finału.

Późne gry mają większe nazwy.

Mistrzowie świata z Francji zakwalifikowali się już i zmierzą się z Portugalią w Budapeszcie. Niemcy zagrają z Węgrami w Monachium, potrzebując remisu, aby mieć pewność, że pozostaną w turnieju.

Prawa autorskie 2021 Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten materiał nie może być publikowany, transmitowany, przerabiany ani redystrybuowany bez pozwolenia.

READ  Brittany kończy na Wimbledonie, wygrywając Hurkacz