Tech

Najnowsza aktualizacja systemu Windows 11 skupia się na pasku zadań

Pierwsza aktualizacja do podglądu kompilacji Okna 11 mieszkać z towarzyszem Post na blogu Zawiera szczegółowe informacje o wszystkich zmianach, poprawkach i błędach, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Niektóre z obecnych zmian w systemie Windows 11 obejmują odnowiony interfejs użytkownika, AutoHDR dla gier i zmianę w niebieska śmierć; W tym tygodniu aktualizacja skupia się na pasku zadań Windows 11.

Uwagi dotyczące aktualizacji systemu Windows 11:

  • Rozpocznij teraz Posiada pole wyszukiwania, które ułatwia znalezienie tego, czego szukasz.
  • Pasek zadań pojawi się teraz na wielu monitorach, które można włączyć za pomocą opcji Ustawienia > Personalizacja > Pasek zadań.
  • Zaktualizowaliśmy kilka okien dialogowych alertów systemowych, takich jak ostrzeganie o niskim poziomie naładowania baterii laptopa lub zmianie ustawień wyświetlania za pomocą nowego projektu wizualnego systemu Windows 11.
  • Ustawienia trybu zasilania są teraz dostępne na stronie Zasilanie i bateria w Ustawieniach.
  • Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na pulpicie możesz teraz bezpośrednio zaktualizować opcję bez konieczności klikania „Pokaż więcej opcji”.
  • Kiedy klikam prawym przyciskiem myszy plik .ps1 w Eksploratorze plików, ma teraz opcję uruchamiania bezpośrednio z PowerShell bez konieczności klikania Pokaż więcej opcji.
  • W tym trybie ulepszono układy Snap dostępne podczas korzystania z mniejszych komputerów w orientacji pionowej. Możesz teraz ustawić trzy aplikacje jedna na drugiej, zamiast czterech ćwiartek.
  • Opierając się na współpracy z najpopularniejszym chińskim dostawcą GIF-ów, weshineapp.com, wybór GIF-ów jest teraz dostępny dla niejawnych testerów systemu Windows w Chinach za pośrednictwem panelu emoji (WIN+.). Jeśli lokalizacja jest ustawiona jako Chiny, pojawią się dane GIF z weshineapp.com.
  • Kliknięcie prawym przyciskiem myszy ikony głośności na pasku zadań zawiera teraz opcję rozwiązywania problemów z dźwiękiem.

Najważniejszą i godną uwagi aktualizacją w kompilacji 22000.65 jest pasek wyszukiwania w menu startowym. Inne ulepszenia obejmują ulepszone układy przyciągania dla mniejszych ekranów i zaktualizowane ustawienia trybu zasilania.

READ  „Lekarze powiedzieli, że to może być dla mnie koniec drogi – więc wyruszyłem ostro w drogę”.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment