Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepszym rokiem dla Nintendo Switch może być 2022

Najlepszym rokiem dla Nintendo Switch może być 2022

Przełączać sie pięć lat, Czy najlepsze czasy już za nami? Nie na odwrót. Ten rok zapowiada się na największy dla hybrydowego hitu Nintendo. Tak, mam na myśli starszy niż jej debiutancki rok, który nam dał Super Mario Odyssey, Zelda: Breath of the Wild, Chronicles of Xenoblade 2, Mario + Rapids A Spluton 2.

Do tej pory widzieliśmy Legendy Pokemonów: Arceus Jest styczeń, ale to dopiero początek szumu wokół Pokémonów na Switchu. Nintendo ogłosiło również, że nowa generacja głównych gier Pokémon, Fioletowy A karminna konsoli pod koniec 2022 roku.

Pokemony

Nie ma wielu szczegółów, ale obiecano nam przygodę w otwartym świecie, co może oznaczać nową grę Pokémon, która równoważy tradycyjne części serii miecz A tarcza Z jednymi z najciekawszych wyborów dokonanych w Arceus. Również, nigdy nie chwastów.

Nowa generacja Pokémon przypieczętowuje serię głównych gier (od Nintendo i jej partnerów), czyniąc rok 2022 rokiem pełnym wyczekiwanych tytułów. Zaczyna się teraz: Kirby i zapomniana kraina Wystartuje za kilka tygodni, 25 marca.

NajwiększyLegend of Zelda: Breath of the Wild 2, Według Nintendo, jego premiera jest nadal zaplanowana na 2022 rok. Bezpośredni sequel jest niespodzianką dla serii Zelda i będzie osadzony w tym samym otwartym świecie, co oryginał. Sądząc po dotychczasowych zwiastunach, gra wydaje się rozszerzać rozgrywkę na niebo nad Hyrule, a Link ląduje z nieba w jednym z najnowszych zwiastunów. (Coś, co zrobił wcześniej w Miecz ku niebu – Teraz dostępne na Switchu.)

Jest więcej kolejnych gier, które nadają ton w momencie premiery. Spluton 3 Już tego lata przyniesie więcej rodzinnej zabawy w strzelanki dla wielu graczy. Jest też Mario + Rapids: Iskry nadziei – kontynuacja Mario + Rapids Gra, która nie miała działać, ale zadziałała. Połączył on Mushroom Kingdom i Mario z (bardzo irytującymi) Kórlikami Ubisoftu i umieścił całą propozycję w zaskakująco turowej grze strategicznej XCOM. chmiel iskryPrawdopodobnie damy nam więcej tego samego, ale z dodatkowymi postaciami, bronią i cokolwiek innego, co się stanie, gdy dwie franczyzy wejdą w konflikt.

READ  United States in Progress zrzesza partnerów amerykańskich i polskich

Najdłuższy czas oczekiwania na sequel powinien dotyczyć wyłącznie Switcha bagneta 3. Po raz pierwszy ogłoszono to w 2017 roku. Potem nic nie słyszeliśmy. Potem złożyliśmy skargę po E3. Miesiąc później zostało to potwierdzone na żywo na Nintendo bagneta 3 Nadal tam jest i zostanie wydany w 2022 roku. Wnosi do konsoli bardziej dojrzały posmak akcji, coś, czego konsole Nintendo często tęskniły w przeszłości.

Oprócz filarów Nintendo i długo wyczekiwanych sequeli, jest też więcej rzeczy, które Cię ekscytują. Jestem wielkim fanem Advance Wars i wciąż czekam Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp Przybyć w kwietniu. Niebo niczyje Jest też w pewnym sensie wciśnięty w przełącznik, podczas gdy sequel Oxenfree, Xenoblade Chronicles 3, Nintendo Switch Sports, Nowy Mario Streakers przezwiskoVal Jays Mam nadzieję, że przynajmniej Pusta noc: SilkSong Upewnij się, że każdy znajdzie coś dla siebie, oprócz nieuniknionego zakupu suplementu Zelda.

Pesymiści będą argumentować, że Nintendo ma reputację opóźniającego obiecane daty premiery i zdarzało się to wielokrotnie. Nintendo, podobnie jak wiele firm, doświadczyło w tym czasie opóźnień w produkcjibezprecedensowe czasy’, ale w najnowszej wersji raporty finansowekontynuacja Zeldy i bagneta 3 W tym roku wciąż są wymieniane jako „główne” tytuły premierowe dla Switcha.

Dokładnie… Zapomnij o Metroid Prime 4 na ten rok. Twoje przypuszczenie jest tak samo dobre jak moje