Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepszy kierunek artystyczny na PS5 i PS4 w 2021 r.

Gee whiz, 2021 przyniósł nam kilka wizualnie oszałamiających gier wideo. W związku z tym chcieliśmy podkreślić tytuły na PlayStation 5 i PlayStation 4, które naprawdę otworzyły nam oczy w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wybrany przez popchnij pudełko Zespół redakcyjny, oto nasze wybory na najlepszy ogólny kierunek artystyczny 2021 – z myślą o stylu artystycznym, animacji i umiejętnościach graficznych.

Graficznie Persona 5 Strikers jest nieco szorstka na brzegach, ale nie można zaprzeczyć jej absolutnemu poczuciu stylu. Kontynuacja wspinaczki w górę Osoba 5Kontynuacja tej gry RPG jest pełna próżności. Od mistrzowsko wykonanych rzutów po przykuwające uwagę ogólne ataki, Napastnicy są często grą magiczną. Łatwo jeden z najbardziej, eh, Zdumiewający 2021 tytułów.

Możesz przeczytać, co mamy w całości Recenzja Persona 5 Strikers PS4 tutaj.

2021 Resident Evil Village

Bogato szczegółowa i pełna pysznych mrocznych wibracji Resident Evil Village to wizualna uczta. W swoim charakterze, stworach i projektach środowiskowych jest prawdziwym dziełem grafiki Capcom – i na czysto technicznym poziomie musi być jedną z najlepszych gier na rynku. Niezapomniany to zdecydowanie słowo, którego użyjemy do opisania artystycznego kierunku wioski, ponieważ naprawdę utkwi w pamięci, gdy ze strachem zbliżasz się do każdego zakątka Zamku Dmitrescu.

Możesz przeczytać, co mamy w całości Resident Evil Village PS5 recenzja tutaj.

GOTY 2021 Ratchet & Clank Rift Apart

Czy Ratchet & Clank: Rift Apart jest jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały? Wielu chętnie poprze sprawę, a my na pewno im nie odmówimy. Szczerze mówiąc, genialna platformówka akcji Insomniac jest głównym przykładem tego, co potrafi PS5, oferując wizualną i techniczną sprawność na niemal bezprecedensowym poziomie. Najważniejsze jest to, że jeśli potrzebujesz gry, która zaimponuje znajomym i rodzinie, Rift Apart jest oczywistym wyborem.

Możesz przeczytać, co mamy w całości Recenzja Ratchet & Clank: Rift Apart PS5 tutaj.

READ  Krytykowanie wskazówek bezpieczeństwa Covid dla firm w Anglii jako „przepisu na chaos” | Polityka zdrowotna
Gra roku 2021 Guilty Gear Strive

Guilty Gear Strive to naprawdę niesamowita gra. Każdy aspekt pokazu tego awanturnika jest przyjemnością dla oka, od wspaniałych projektów postaci i animacji po wspaniałe efekty wizualne, które towarzyszą każdemu trafieniu. Arc System Works od lat buduje Strive, doskonaląc jego niesamowicie imponującą technologię wizualną w tytułach takich jak Comet Gear Xrd: Rev 2 i Dragon Ball FighterZ. Strive wyznacza nowy pasek wizualny nie tylko dla bijatyk, ale także dla wszystkich przyszłych tytułów anime. Cudowne osiągnięcie.

Możesz przeczytać, co mamy w całości Recenzja Guilty Gear Strive PS5 tutaj.


Szanowni:

Jaką grę na PS5 i PS4 naprawdę lubisz oglądać w 2021 roku? Podziel się swoją opinią na temat ankiety, a następnie wyjaśnij swój wybór w sekcji komentarzy poniżej.