Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepszy kierunek artystyczny na PS5 i PS4 w 2021 r.

Gee whiz, 2021 przyniósł nam kilka wizualnie oszałamiających gier wideo. W związku z tym chcieliśmy podkreślić tytuły na PlayStation 5 i PlayStation 4, które naprawdę otworzyły nam oczy w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wybrany przez popchnij pudełko Zespół redakcyjny, oto nasze wybory na najlepszy ogólny kierunek artystyczny 2021 – z myślą o stylu artystycznym, animacji i umiejętnościach graficznych.

Graficznie Persona 5 Strikers jest nieco szorstka na brzegach, ale nie można zaprzeczyć jej absolutnemu poczuciu stylu. Kontynuacja wspinaczki w górę Osoba 5Kontynuacja tej gry RPG jest pełna próżności. Od mistrzowsko wykonanych rzutów po przykuwające uwagę ogólne ataki, Napastnicy są często grą magiczną. Łatwo jeden z najbardziej, eh, Zdumiewający 2021 tytułów.

Możesz przeczytać, co mamy w całości Recenzja Persona 5 Strikers PS4 tutaj.

2021 Resident Evil Village

Bogato szczegółowa i pełna pysznych mrocznych wibracji Resident Evil Village to wizualna uczta. W swoim charakterze, stworach i projektach środowiskowych jest prawdziwym dziełem grafiki Capcom – i na czysto technicznym poziomie musi być jedną z najlepszych gier na rynku. Niezapomniany to zdecydowanie słowo, którego użyjemy do opisania artystycznego kierunku wioski, ponieważ naprawdę utkwi w pamięci, gdy ze strachem zbliżasz się do każdego zakątka Zamku Dmitrescu.

Możesz przeczytać, co mamy w całości Resident Evil Village PS5 recenzja tutaj.

GOTY 2021 Ratchet & Clank Rift Apart

Czy Ratchet & Clank: Rift Apart jest jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały? Wielu chętnie poprze sprawę, a my na pewno im nie odmówimy. Szczerze mówiąc, genialna platformówka akcji Insomniac jest głównym przykładem tego, co potrafi PS5, oferując wizualną i techniczną sprawność na niemal bezprecedensowym poziomie. Najważniejsze jest to, że jeśli potrzebujesz gry, która zaimponuje znajomym i rodzinie, Rift Apart jest oczywistym wyborem.

Możesz przeczytać, co mamy w całości Recenzja Ratchet & Clank: Rift Apart PS5 tutaj.

READ  Ujawniono datę premiery i ceny dodatku Nintendo Switch Online Expansion Pack
Gra roku 2021 Guilty Gear Strive

Guilty Gear Strive to naprawdę niesamowita gra. Każdy aspekt pokazu tego awanturnika jest przyjemnością dla oka, od wspaniałych projektów postaci i animacji po wspaniałe efekty wizualne, które towarzyszą każdemu trafieniu. Arc System Works od lat buduje Strive, doskonaląc jego niesamowicie imponującą technologię wizualną w tytułach takich jak Comet Gear Xrd: Rev 2 i Dragon Ball FighterZ. Strive wyznacza nowy pasek wizualny nie tylko dla bijatyk, ale także dla wszystkich przyszłych tytułów anime. Cudowne osiągnięcie.

Możesz przeczytać, co mamy w całości Recenzja Guilty Gear Strive PS5 tutaj.


Szanowni:

Jaką grę na PS5 i PS4 naprawdę lubisz oglądać w 2021 roku? Podziel się swoją opinią na temat ankiety, a następnie wyjaśnij swój wybór w sekcji komentarzy poniżej.