Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepsze filmy o zombie XXI wieku

Musicale i zombie. Połączenie tych dwóch razem naprawdę brzmi jak przepis na zboczony bałagan. Rzuć świąteczne dekoracje filmowe na wierzch, a Twój film zacznie wyglądać jak mieszanka gatunków losowo narysowanych z kapelusza. Na szczęście „Anna i apokalipsa”, niegrzecznie należący do trzech podgatunków, to właściwie świetna zabawa.

Jednym z powodów, dla których ta opowieść jest tak udana – w odniesieniu do Anny i jej przyjaciół z liceum, próbujących poradzić sobie z nagłym pojawieniem się apokalipsy zombie – jest to, że nie daje krótkiej miary żadnego z gatunków, które obejmuje. Urodziny to nie tylko ubieranie się. Zamiast tego w rzeczywistości informuje wiele historii, które obejmują niespokojną dynamikę rodziny. Tak jak w przypadku zombie, które faktycznie zagrażają stworzeniom, a nie tylko wersjami tych bezzębnych potworów. Jeśli chodzi o numery muzyczne, są to bardzo dobrze napisane utwory, które w przeciwieństwie do wielu ostatnich filmów muzycznych nie boją się być fajnymi dzwonkami. Wisienka na pierwszym planie jest dostarczana tym muzycznym postaciom poprzez choreografię na żywo i zamaskowaną fotografię.

„Anna and the Apocalypse” nie rozbija różnych gatunków, aby dostarczyć szczegółowych słów, a jego przywiązanie do wszystkich tych typów narracji jest ewidentne i ujmujące jednocześnie. Podobnie jak wiele innych potraw kulinarnych, „Anna i Apokalipsa” jest tym, co dzieje się, gdy łączy się coś magicznego, łącząc rzeczy, których nie powinno się mieszać.

READ  Strictly Come Dancing ogłasza czterech nowych profesjonalistów w swojej serii 2021 - Entertainment Focus