Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepsze długopisy uniwersyteckie polskie partnerstwo z Wirtualną Polską

Better Collective nawiązał współpracę medialną z polskim portalem informacyjnym Wirtualna Polska, aby rozszerzyć swoją obecność na rynku zakładów sportowych w kraju.

Partnerstwo jest pod wspólną marką z wiodącą polską marką mediów sportowych Zagranie.com firmy Better Collective, która wprowadzi treści, dane i statystyki zakładów sportowych do nowej sekcji sportu i zakładów na portalu WP.pl.

WP.pl, który miesięcznie odwiedza ponad 22 miliony osób, jest jednym z wielu serwisów prowadzonych przez Wirtualną Polskę. Oczekuje się, że partnerstwo rozpocznie się pod koniec marca, kiedy fani sportu będą mieli dostęp do nowych treści z pierwszej ręki www.wp.pl.

W ostatnich latach firma Better Collective nawiązała podobne partnerstwa z markami i mediami na wielu innych rynkach, w tym z New York Post i brytyjską gazetą The Daily Telegraph.

„The Better Collective ma duże doświadczenie w tworzeniu danych, porad dotyczących zakładów i wysokiej jakości treści sportowych, aby informować fanów sportu na każdym poziomie doświadczenia” — powiedział Michael Kubik, dyrektor na Europę Północno-Wschodnią w Better Collective.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Wirtualną Polską, dzięki czemu razem możemy stale dostarczać treści, które docenią fani sportu”.

Dyrektor Regionalny Wirtualnej Polski Łukasz Gołąbowski dodał: „Wirtualna Polska była pierwszym portalem internetowym w Polsce i mamy liczne, lojalne grono odbiorców. Codziennie przygotowujemy nowe treści, aby nasi czytelnicy mieli dostęp do najświeższych informacji i byli na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata rozrywki.

„Współpraca z Better Collective oznacza również, że będziemy w stanie dostarczać aktualne i profesjonalne treści sportowe i zakłady sportowe, aby polscy fani zawsze mieli najnowsze informacje o swoim ulubionym sporcie, drużynie lub sportowcu”.

READ  Fani Netflixa, właśnie otrzymaliście wiadomość o trzecim sezonie, na którą czekali