Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepsze alternatywy dla Pixel Watch, których wciąż brakuje

Nowe smartfony Google Pixel 6 sprawdzają prawie każde pudełko pod kątem flagowego smartfona, ale w przeciwieństwie do konkurentów Samsunga i Apple, urządzenie Google nie ma oczywistej opcji smartwatcha. Chociaż to niefortunne, że nadal nie ma Pixel Watch, istnieje kilka dobrych opcji dla nowego urządzenia z Androidem.

Gdzie jest zegarek Pixel?

Zwracając się do słonia w pokoju, powinien być jeden oczywisty wybór dla smartwatcha Pixel 6 – Google powinien stworzyć swój własny „Pixel Watch”. Niestety tak się jeszcze nie stało.

Jednak w rozwoju Pixel Watcha wydaje się, że biegi się zmieniają. Google nigdy nie powiedział wprost, że nadaje się do noszenia marki Pixel, ale ogłoszenie przez firmę w 2019 r. Przejęcia Fitbit zostało potwierdzone, aby otworzyć drzwi do urządzeń do noszenia „Made by Google”. Co więcej, w ostatnich miesiącach krążyły pogłoski, że Pixel Watch rzeczywiście nadchodzi, obecnie twierdząc, że produkt może wreszcie pojawić się na początku 2022 roku. Jeśli to nieprawda, Fitbit potwierdził, że zrobi smartwatch oparty na Wear OS Ponadto.

Najlepszy smartwatch dla Pixela 6

Z opcją Google niewidoczną dla tych, którzy chcą kupić Pixel 6 obecnie Prawdopodobnie nadal chcesz smartwatcha i na szczęście istnieje kilka przyzwoitych opcji.

Galaxy Watch 4 – 249 USD lub więcej

Po pierwsze, jest Galaxy Watch 4. Chociaż jest to zdecydowanie pierwsze urządzenie Samsunga, sama esencja Wear OS 3 oznacza, że ​​działa świetnie na innych smartfonach z Androidem po zainstalowaniu kilku aplikacji. Działa nawet z usługami Google, takimi jak Mapy, Pay i Fit, chociaż najlepsze wrażenia uzyskasz z niektórymi aplikacjami Samsung, takimi jak Zdrowie. Niezależnie od tego, jest to doskonały smartwatch, który dobrze współpracuje z serią Pixel 6. Począwszy od 249 USD, nie jest bardzo drogi.

READ  Carrera GT została uznana za najlepszy supersamochód ostatnich 25 lat

Fitbit Versa 3 / Sense – 229 USD lub więcej

Jeśli chcesz mieć lepsze wrażenia z Google, a co najważniejsze, lepsze wrażenia zdrowotne, smartwatche Fitbit są do zrobienia. jak powiedzieliśmy W naszym przeglądzie zeszłego rokuTe dwa produkty mają doskonałe śledzenie zdrowia i są akceptowane również jako smartwatche Zapewnij obsługę szybkiego parowania Z Pixelem 6 i innymi telefonami. Mają też plik Obsługa Asystenta Google jest raczej dobraAle fakt, że smartwatche Fitbit są bardziej śledzące stan zdrowia niż smartwatch, nie można obejść.

fitbit wers 3 sensa

Fossil Gen 6 – $299

Przechodząc do niektórych mniej pożądanych opcji, Fossil Gen 6 to nowy smartwatch o wysokiej jakości wzornictwie i najlepszym do noszenia chipie od Qualcomm, ale że to Utknąłem Wear OS 2 jest starszy i nie zostanie uaktualniony do przyszłego roku. Chociaż oznacza to, że ten smartwatch będzie działał dobrze z Pixel 6, nie będzie to najlepsze doświadczenie zdrowotne / fitness, a błędy nadal są bardzo powszechne. Niektóre nowe aplikacje Google Niedostępne na tym urządzeniu.

TicWatch E3 – 199 USD

Najbardziej przystępną opcją na naszej liście jest Mobvoi TicWatch E3. Ten smartwatch to świetny środek z Snapdragon 4100 pod maską, aby Wear OS 2 był użyteczny i robił Noś system operacyjny 3 (aktualizacja) możliwe w przyszłości. Zamiast tego TicWatch Pro 3 oferuje lepszą żywotność baterii i ulepszony sprzęt za wyższą cenę.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: